Sponzorovaný obsahZariadenia

Do predaja sa dostal smartfón Elephone A4, ktorý zaujme výrezom a technológiou odomykania prostredníctvom tváre. V predpredaji ho môžeš mať už za menej ako 110€

Keď spoločnosť Apple predstavila pred rokom iPhone X, jeden z prvých smartfónov so zárezom na displeji, akoby sa strhlo vrece s týmto trendom a výrez v časti displeja sa objavuje stále viac a viac aj pri cenovo dostupnejších smartfónoch na trhu. Jedným z nich je aj cenovo dostupný smartfón Elephone A4, ktorý prináša veľmi zaujímavý dizajn, veľký displej či dostatočný výkon pre každodenné používanie.

Tento zaujímavý smartfón získaš za rozumnú cenu na tomto odkaze

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Elephone A4

Elephone A4 je vybavený veľkým 5,85″ displejom s rozlíšením 1440×720 pixelov. Ako som už v úvode zmienil, na vrchnej časti displeja nájdeme zárez, v ktorom sa skrýva reproduktor, senzory a 5 Mpx fotoaparát pre selfies zábery či videohovory. Veľkou výhodou tohto smartfónu sú pomerne tenké rámčeky okolo obrazovky, vďaka čomu smartfón nie je zbytočné široký a toto riešenie prispieva aj k lepšej ergonómii. V rámci tak nízkej ceny za tento smartfón poteší prítomnosť funkcie odomykanie telefónu prostredníctvom skenu našej tváre.

Elephone A4 prekvapí nízkou cenou aj dobrou výbavou 

Smarfón Elephone A4 sa snaží aj napriek veľmi zaujímavému dizajnu a dobre nastavenej cenovke, ponúknuť stále dostatočný výkon pre každodenné používanie. Pod kapotou nájdeme 4-jadrový procesor MTK6739 s taktom 1,5 GHz, ktorému sekunduje 3 GB RAM a 16 GB úložisko s možnosťou jeho rozšírenia prostredníctvom pamäťovej karty. Mimochodom, o tento úsporný hardvér sa stará 3000 mAh batéria, ktorá prináša bezproblémový jeden chod smartfónu aj pri aktívnejšom používaní.

Elephone A4

Tento cenovo dostupný smartfón je vybavený zadným 8 Mpx fotoaparátom, ktorý hravo poslúži na zachytenie dôležitých udalostí. V rámci triedy a cenovky smartfónu samotnému fotoaparátu nemám čo vytknúť. Výhodou Elephonu A4 je operačný systém Android 8.1. Táto verzia operačného systému ešte stále nie je štandard a veľká časť výrobcov ešte len začína dávať do svojich vstupných smartfónov vôbec Android vo verzii 8.0. Elephone je vybavený dnes všetkými dôležitými technológiami, takže vo výbave nechýba GPS, A-GPS, kompas, senzor odtlačku prsta na zadnej strane, proximity senzor či senzor jasu či dokonca technológiou rozpoznávania tváre a skenerom odtlačkov prstov umiestneným v bočnej lište zariadenia.

Elephone A4

Pokiaľ zháňaš cenovo dostupnejší smartfón, no chceš, aby aj nejak svojim dizajnom vyzeral, tak môže byť Elephone A4 tou pravou voľbou pre teba. Tento smartfón dnes jednoducho ponúka všetko to, čo sa od smartfónu požaduje. Elegancia, dostatočný výkon pre každodenné používanie a rýchly systém, sú atribúty, ktoré častokrát vidíme pri cenovo drahších zariadeniach. Elephone A4 je aktuálne v zľave, kedy ho môžeš získať z pôvodných 113,39 € len za 109,99 €.

PS: pri voľbe dopravy ti určite odporúčame zvoliť možnosť EU Express, ktorá síce stojí pár €, ale na druhej strane sa vyhneš možnému pozastaveniu zásielky na colnici a vyrúbeniu poplatku. Preto určite nezabudni využiť túto službu, v rámci ktorej prípadnú administratívu vyrieší za teba obchod.

Tento zaujímavý smartfón získaš za rozumnú cenu na tomto odkaze

 

Zdroj: TS, úvodný obrázok: Youtube (IT Tech)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close