ANDROIDZariadenia

Samsung Galaxy Note 9 ponúkne nového asistenta Bixby 2.0, ktorý prinesie nesmierne rýchle reakcie. Čaká nás tehnologická revolúcia?

Čakatelia na novú vlajkovú loď od spoločnosti Samsung majú určite dôvod na radosť. Kórejská technologická spoločnosť totiž prezradila veľmi zaujímavú informáciu o novej vlajkovej lodi Samsung Galaxy Note 9, ktorá bude predstavená už v druhej polovici tohto roka. Teraz už vieme, že novinka bude stáť za to, keďže prinesie nového asistenta Bixby 2.0.

Samsung Galaxy Note 9 prinesie nového asistenta Bixby 2.0. Ten má byť podľa Samsungu oproti prvej generácií výrazne rýchlejší a dokonca nebude mať problém rozoznať naše povely aj vo vyššom ruchu. Technologický gigant plánuje zamestnať 1000 nových zamestnancov, ktorí sa budú sústreďovať na AI. Samsung údajne dokonca rozmýšľa nad kúpou ďalších projektov zaoberajúcich sa AI, aby získal nové a veľmi cenné skúsenosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hlasový asistent Bixby by mal byť tento rok dostupný už na 14 miliónoch zariadení po celom svete. Samsung má s týmto asistentom obrovské plány a do roku 2020 chce tohto asistenta používať ako nevyhnutnú súčasť inteligentnej domácnosti. Aký je tvoj vzťah k umelej inteligencii a hlasovým asistentom? Vyjadri sa v komentári.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: YouTube

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close