Dostane Samsung Galaxy S21 do vienka kameru pod displejom?

Juhokórejský výrobca elektroniky na novej technológii fotoaparátu pod displejom pracuje, no vo finále ešte určite nie je

ZTE Axon 20 5G
Zdroj: ZTE

Nie je žiadnou novinkou, že juhokórejská spoločnosť Samsung už pracuje na vývoji svojej nadchádzajúcej vlajkovej lode Galaxy S21, ktorá bude bezpochyby veľkým ťahákom technologického sveta začiatkom budúceho roka. Celý technologický svet určite očakáva, s akými novinkami plánuje spoločnosť Samsung prísť, pričom už dnes vieme odhadnúť, na ktoré technologické aspekty by sme sa mohli najviac tešiť. Bohužiaľ, najnovšie správy od známeho leakera Ice Universe naznačujú, že budúcoročná vlajková loď možno nebude až taká zaujímavá, ako sme si mohli myslieť.

ZTE predbieha konkurenciu. Predstavuje prvý smartfón s kamerou pod displejom

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Riešenie od Samsungu má predčiť konkurenciu, no tak skoro ho očakávať nemôžme

Ako na sociálnej sieti Twitter uvádza spomínaný leaker Ice Universe, spoločnosť Samsung údajne aktívne pracuje na technológii fotoaparátu pod displejom, no v tomto prípade plánuje Samsung opäť zdvihnúť latku o niečo vyššie. Ako sám uvádza: „Spoločnosť Samsung má prísnejšie požiadavky na efekty fotoaparátu pod displejom ako iné značky“.

V skratke tak môžeme povedať, že v Samsungu hľadajú riešenie na úplne inej úrovni, ako ostatní výrobcovia, no s príchodom technológie sa nechcú unáhliť.

Úspešné dotiahnutie celej technológie je zjavne pre Samsung kľúčové a v novej generácii zariadení z modelových radov Galaxy S ho uvidíme až v momente, keď bude jednoducho dokonalé. Pre väčšinu technologických nadšencov sú to dobré správy, no ak sa to do začiatku budúceho roka výrobcovi nepodarí dotiahnuť do konca, určite to bude sklamaním pre nejedného fanúšika.

Aktuálne je situácia okolo implementácie fotoaparátu pod displej smartfónu Galaxy S21 nejasná a otvorená a na bližšie potvrdenie prípadného použitia tejto technológie si budeme musieť počkať ešte zopár mesiacov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre