ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Crash Bandicoot je už dostupný v Google Play k stiahnutiu! Ako sa vám páči?

Crasha si už zahráme aj na smartfóne!

Dočkali sme sa! Vývojári populárnej hry Crash Bandicoot po takmer roku konečne prinášajú hru aj na mobilnú platformu. O plánoch vývojárov v súvislosti s prinesením hry do smartfónov sme mohli pritom prvýkrát počuť ešte v apríli minulého roka, kedy vývojári hry hovorili:

„Sme skutočne nadšení, že môžeme túto známu a veľmi obľúbenú franšízu priniesť späť do mobilných zariadení,“ uviedol Stephen Jarrett, viceprezident spoločnosti Game Design v spoločnosti King, a Creative Lead v Crash Bandicoot: On the Run!.

Od apríla minulého roka vývojári však dlho mlčali o dostupnosti hry. Nedostatok informácií ohľadne dostupnosti hry bolo však prerušené  začiatkom tohto mesiaca, kedy sa na serveroch YouTube objavilo video, ktoré informovalo o dostupnosti hry pre Android a iOS platformu už čoskoro. Konkrétne sa spomínal termín 25. marec. Tí, ktorí sa však prihlásili v Google Play k predregistrácii, tak dnes im začal obchod hlásiť dostupnosť hry. Hra je však v Google Play dostupnou k stiahnutiu už pre všetkých. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

 

Čo sa týka obchodu pre iOS platformu, tak hra tam zatiaľ nie je dostupnou k stiahnutiu, ale pravdepodobne sa to už čoskoro zmení. Môžeme očakávať, že sa tak stane v priebehu zajtrajšieho dňa.

‎Crash Bandicoot: On the Run!
‎Crash Bandicoot: On the Run!
Developer: King
Price: Free+
Crash Bandicoot: On the Run!
Crash Bandicoot: On the Run!
Developer: King
Price: To be announced

Už ste si stiahli Crasha? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch ako sa vám páči.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close