APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Crash Bandicoot bude už čoskoro dostupný aj pre smartfóny. Vieme kedy!

Hra bude uvoľnenou pre smartfóny ešte v priebehu tohto mesiaca!

Crash Bandicoot je celkom populárna hra, ktorú si budú pamätať, tí skôr narodení. Ide o videohru, ktorá bola pôvodne vyvinutá a vydaná ešte v roku 1996. Samozrejme, v priebehu času bolo vydaných viacero ďalších častí tejto hry pričom tá posledná, bola predstavená ešte v roku 2016. Známou sa stala hlavne vďaka platforme Sony Playstation, pričom v našich končinách sme sa s ňou mohli stretnúť aj v televíznom porade Maxi Hra.

Crash Bandicoot: On the Run! sa prvýkrát objavil v obchode s mobilnými aplikáciami a hrami ešte v apríli minulého roka. Hra však doteraz je vedená ako nesprístupnená s poznámkou „Oznámená bude čoskoro“. Hoci ubehol takmer jeden rok, tak hra nebola doposiaľ sprístupnenou. To by sa však mohlo už čoskoro zmeniť. Na tému upozorňuje portál 9to5mac.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Crasha si už čoskoro zahráme aj na smartfóne!

Najnovšie vývojári tejto hry oznámili, že hra bude už čoskoro uvoľnená pre širokú verejnosť. Hlavný vývojár, Stephen Jarret prezradil, že sa tak stane uz v priebehu budúceho mesiaca.

„Sme skutočne nadšení, že môžeme túto známu a veľmi obľúbenú franšízu priniesť späť do mobilných zariadení,“ uviedol Stephen Jarrett, viceprezident spoločnosti Game Design v spoločnosti King, a Creative Lead v Crash Bandicoot: On the Run !. .

Hra by mala byť sprístupnenou už 25. marca. Druhým dychom však musíme dodať, že aktuálne nevieme, či hra bude dostupnou na všetkých platformách. Očakávaný dátum predstavenia hry sa totiž objavil v obchode App Store od spoločnosti Apple. V Google Play je aj naďalej evidovaná s poznámkou pri dostupnosti „Bude oznámená“.

Crash Bandicoot: On the Run!
Crash Bandicoot: On the Run!
Developer: King
Price: To be announced
‎Crash Bandicoot: On the Run!
‎Crash Bandicoot: On the Run!
Developer: King
Price: Free+

Druhým dychom však treba dodať, že v rámci publikovaného videa vývojárom, kde je spomínaný 25. marec, je aj logo obchodu Google Play. Pevne tak veríme, že Android používatelia nebudú ukrátení o hru, resp. bude pre nich uvoľnená v rovnakom termíne.

Mimochodom, hrávali ste túto hru aj vy? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close