SpravodajstvoXiaomi

Čínsky výrobca smartfónov UMIDIGI vyzýva do priameho súboja zariadenia Xiaomi Note 7 Pro

Zariadenia Xiaomi Mi 7 Pro je bezpochyby jedným z najlepších smartfónov v strednej triede. Záujemcov však vábi hlavne na kameru, ktorá je vo svojej kategórii je nadpriemerné, a určite za kvalitu snímok a videí by sa nehanbili ani drahšie smartfóny. Na test poukázal portál Gizchina.com.

Spoločnosť UMIDIGI, ktorá tak isto patrí medzi výrobcov zariadení s atraktívnym pomerom cena : výkon sa pustila do priameho súboja so spomínaným zariadením. Konkrétne, vyzývateľom je smartfón UMIDIGI S3. Oba smartfóny patria do cenovej kategórie pod 300$ a sú vybavené snímačom Sony IM586 s rozlíšením 48MP. Nižšie si môžete pozrieť krátke video, v ktorom spoločnosť UMIDIGI porovnáva ako konštrukciu a dizajn zariadenia, tak aj kameru.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako UMIDIGI S3 Pro, tak aj Redmi Note 7 Pro používajú ako hlavný obrazový snímač 48MP Sony IMX586, pričom v režime 12MP môže senzor kombinovať 4 pixely do 1 a získať tak veľké pixely s veľkosťou 1,6 mikrónov, aby bol obraz jasnejší. Obidva zariadenia využívajú ako predvolený režim 12MP. Výsledok kvality fotografií v predvolenom režime ako dopadol si môžete pozrieť nižšie. Rozsudok o kvalite fotografií necháme na vás.

Test kamery Redmi Note 7 Pro vs UMIDIGI S3 PRO
Zdroj: Youtube (UMIDIGI), pozn. redakcie: fotografie boli zmenšené

Na druhej fotografie zas môžete vidieť výsledok súboja pri využití maximálneho rozlíšenia 48MP. Na fotografiách je vidno, že UMIDIGI S3 Pro vyhotovil jasnejšiu fotografiu s nižším šumom.

Test kamery Redmi Note 7 Pro vs UMIDIGI S3 PRO priblizenie
Zdroj: Youtube (UMIDIGI), pozn. redakcie: fotografie boli zmenšené

Na poslednom snímku i si zas môžete pozrieť porovnanie kvality fotografií, kedy spoločnosť UMIDIGI porovnáva 2-dvojité optické priblíženie s klasickou fotografiou zo zariadenia Redmi Note 7 Pro.

Test kamery Redmi Note 7 Pro vs UMIDIGI S3 PRO zoom
Zdroj: Youtube (UMIDIGI), pozn. redakcie: fotografie boli zmenšené

Zdroj: via Gizchina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close