SpravodajstvoXiaomi

CEO Redmi: „skóre z AnTuTu pripravovanej vlajkovej lodi ma desí“

Pripravovaná vlajková loď spoločnosti Xiaomi Redmi sa pomaly, ale isto blíži. Spolu so skracujúcim termínom oficiálneho predstavenia zariadenia sa na povrch dostávajú nové a nové informácie. Napríklad, jedna z posledných sa týka oficiálneho názvu zariadenia –  Xiaomi Redmi K20.

Skóre z AnTuTu má desí

Najnovšie, CEO spoločnosti Redmi uverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom na margo novej vlajkovej lodi píše:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Lu Weibing status Weibo vykon Redmi K20
Zdroj: Weibo via Gizchina.com

 „…celkové skóre ma desí…“

Len pre zaujímavosť, zariadenia s procesorom Qualcomm Snapdragon 855, ktoré sa v pravidelných intervaloch objavujú v testovaniach AnTuTu objavujú dosahujú skóre približne 380 000 bodov, pričom v prípade optimalizácie je možné bez väčších problémov preskočiť hranicu 400 000 bodov. V nadväznosti na výzvu riaditeľa materskej spoločnosti Xiaomi, a na status uverejnený CEO Redmi možno predpokladať, že skóre zariadenia presiahne magickú 400 000 hranicu.

V každom prípade, reálne výsledky z testovania uvidíme pravdepodobne už v najbližších dňoch. Očakáva sa totiž, že spoločnosť Redmi predstaví svoju vlajkovú loď ešte v priebehu tohto mesiaca.

Zdroj: via Gizchina.com

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close