SpravodajstvoWindows

Ďalšia krajina nakupuje masovo Microsoft Surface Book a Pro 4. S cieľom zefektívnenia práce

Ministerstvo školstva používa zariadenia Microsoft Surface aby transformovala, ako jeho zamestnanci pracujú.

Vládny orgán, ktorý dohliada na zhruba 20 000 škôl v Anglicku, ponúkol každému zo svojich 5000 zamestnancov buď Surface Book alebo Surface Pro 4.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Viac kolaborácie, mobility a efektivity

Zavedenie nových zariadení je súčasťou širšieho digitálneho transformačného programu oddelenia a umožňuje pracovníkom byť mobilnejší, efektívnejší a viac spolupracovať.

„Za posledných 18 mesiacov sme videli významnú technologickú modernizáciu a Surface zariadenia boli jej veľkou súčasťou,“ povedal Adrian Tucker, Chief Technology Officer na ministerstve školstva. „Surface Book bol kľúčovou súčasťou našej mobility a produktivity; umožnilo nám to použiť zariadenie, ktoré je bezpečné mobilným spôsobom. Tiež sme inovovali z Windows 7 na Windows 10 a sme schopní spolupracovať, zdieľať dokumenty a používať cloud. Tieto výhody sme predtým nemali a teraz chceme ťažiť z tejto technológie.“

Ministerstvo školstva už skúšalo Surface Pro 3 zariadenia a mali pocit, že je to to pravé zariadenie vďaka svojim možnostiam anotácie a spolupráce. Teraz sa rozhodli prejť na Surface Pro 4, keďže bol dostupný.

Zdroj: Microsoft News

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close