Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Bluetooth slúchadlá nemusia stáť desiatky €! Tieto ponúkajú dlhú výdrž, Bluetooth v štandarde 5.0 a sú dostupné za skvelú cenu

Pomaly, ale isto sa zo smartfónov vytrácajú 3,5 jacky. Je to jednoducho fakt, na ktorý sa treba postupne pripraviť. Dnes by sme vám radi dali do pozornosti Bluetooth slúchadlá, ktoré vás prekvapia z viacerých uhľov pohľadu. Jedným z nich sú ako parametre tak ďalším je cena, ktorá je viac ako atraktívna – 17,49€ za podmienky využitia kupónu „PS5429“.

bluetooth sluchadla so standardom bluetooth 5.0
Zdroj: produktová fotografia

Odbočme hneď od dizajnu, ktorý určite nikoho nesklame, ba naopak. Slúchadlá ponúkajú Bluetooth štandard vo verzii 5.0. Vo výsledku to znamená vysokú prenosovú rýchlosť v kombinácii s vyššou kvalitou zvuku. Okrem toho Bluetooth 5.0 štandard je menej energeticky náročný ako predošlé generácie. Okrem toho ponúkajú aj aditívne funkcie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
bluetooth sluchadla funkcie
Zdroj: produktová fotografia

Slúchadlá ponúkajú batériu s kapacitou 43 mAh, ktorá sľubuje približne 4 až 5 hodín prehrávania hudby.  Zároveň sú dodávané s boxom, ktorý ponúka dodatočnú šťavu  380mAh s ktorou nabijete slúchadlá 4-krát. Vo výsledku tak môžete počúvať hudbu približne 20 hodín. Slúchadla sa ďalej chvália podporou kodeku SBC+AAC, ktorý sa stará o lepšiu kvalitu zvuku.

bluetooth sluchadla nabijaci box
Zdroj: produktová fotografia

Základné špecifikácie

Verzia BT: BT 5.0
Protokol BT: HFP, A2DP, HSP, AVCRP
Audio kodek: SBC / AAC
Frekvenčný rozsah: 20-20000Hz
Citlivosť: 108 ± 3dB
Impedancia: 32Ω
Vysielacia vzdialenosť: 10 m / 33 stôp
Kapacita nabíjacej skrinky: 3.7V 380mAh
Kapacita batérie pre slúchadlá: 2 * 3.7V 43mAh

Ak vás slúchadlá zaujali tak ich nájdete na odkaze nižšie. PS: nezabudnitena zľavový kupón „PS5429“, ktorý aktivujete v košíku.

bluetooth sluchadla kupon
Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný, Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close