SpravodajstvoZariadenia

Asus odhalil dva nové all-in-one počítače s Windows 10, displejom NanoEdge a pamäťou Intel Optane | VIDEO

ASUS v týchto dňoch na udalosti Computex 2017 oznámil dva nové počítače typu all-in-one s Windows 10. Jedná sa o ASUS Vivo AiO V241 a ASUS Zen AiO ZN242. Oba počítače obsahujú multitouch displej NanoEdge s technológiou širokého záberu a takmer neviditeľným fyzickým rámom.

Asus Vivo AiO V241

23,8 palcový displej ASUS Vivo AiO V241 je vylepšený technológiami ASUS Splendid a ASUS Tru2Life Video technológiami, vďaka ktorým sú vizuály živšie. Obsahuje tiež stereo audio systém ASUS SonicMaster s dvoma pokročilými basovými reflexnými reproduktormi pre neuveriteľne bohatý, plný a pohlcujúci zvuk. Napája ho najnovšia generácia procesora Intel Core i5 a grafická karta NVIDIA GeForce 930MX.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Asus Zen AiO ZN242

ASUS Zen AiO ZN242 má štýlový a elegantný moderný dizajn s tenkým a elegantným stojanom. Dodáva sa s pop-up infračervenou (IR) kamerou, ktorá podporuje Windows Hello pre bezpečnú a rýchlu autentifikáciu. Je poháňaný až štvorjadrovým procesorom Intel Core i7-7700HQ 7. generácie, obsahuje 32 GB RAM, grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 1050 a 512 GB PCIe SSD alebo pevný disk s pamäťou Intel Optane.

Zdroj: press.asus.com, Notebook Italia

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close