Aplikácia Inkscape je zadarmo dostupná vo Windows Store. Poteší hlavne dizajnérov | APLIKÁCIE

Zdroj: Windows Store

Aplikácia Inkscape je open source vektorový grafický editor používajúci formát .SVG. Svoj prvý debut zažila v roku 2003 a počas uplynulých rokov sa stala veľmi obľúbenou hlavne medzi grafikmi. Inkscape je používaný najmä pre vytváranie a editovanie vektorových grafík ako diagramy, grafy, logá, kresby a mnoho ďalšieho. Len nedávno bola táto dosť populárna aplikácia pridaná do Windows Store dokonca ako Centennial aplikácia.

Zdroj: vlastný

Inkscape vo Windows Store je určený hlavne pre používateľov, ktorí nedokážu nainštalovať aplikácie, ktoré nie sú priamo z Windows Store. Takže primárne ide o používateľov s operačným systémom Windows 10 S, aj keď aplikácia funguje na všetkých verziách operačného systému Windows 10.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Je treba podotknúť, že verzia aplikácie Inkscape z Windows Store, nie je kompatibilná s normálnymi nainštalovanými verziami aplikácie. To znamená, že všetky nastavenia, ktoré máte nakonfigurované v Inkscape aplikácií, nebudú prenesené do aplikácie stiahnutej z Windows Store. Vývojári tejto aplikácie upozorňujú na obmedzenú podporu pre zákazníkov, ktorí majú aplikáciu Inkscape stiahnutú z Windows Store. Aplikácia je už teraz bezplatne dostupná.

Inkscape
Inkscape
Developer: Inkscape
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Windows Store)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre