SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Analytici dávajú šancu funkcionalite Continuum, ale najskôr až v roku 2017

Telefón, ktorý premení veľkú obrazovku v počítač je futuristickou myšlienkou, ktorú predstavuje Microsoft funkcionalitou Continuum. Avšak hoci sa jedná o prelomovú myšlienku, tak stále ako keby čakala na svoj „úspech“ u samotných používateľov.

Patrick Moorher, prezident a analytik spoločnosti Moor povedal: „Myslím, že podobnú funkciu čoskoro nájdeme aj na Androide.“. Ďalší významný analytik Jack Narcotta zo spoločnosti Technology Nusiness Research tvrdí, že zariadenia ako HP Elite x3 sú hybridnými tabletmi, ktoré možno volať „Windows zariadenia“, a poukazuje na to, že to je priestor kde by mal Microsoft posúvať mobilný trh.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„…Nie je to smartfón. Môžete používať ako tablet, ale nie je to tablet. Môžete používať aj ako PC, ale stále to nebude PC.“ Ďalej dodal: „nemusí to byť smartfón. Môže to byť Chromebook, ako aj PC…“.

Ďalší analytik, Micheal Finneran zo spoločnosti dBrn Associoates poznamenal, že trh so smartfónmi potrebuje nový „motivátor“ na rast, ktorý poukazuje ďalej na to, že tento druh biznisu sa mierne spomaľuje.

Záverom spoločnosť Moorhead dopĺňa, že Continuum pre telefóny bude hrať väčšiu rolu v budúcom roku, s tým že „ďalšie“ spoločnosti si môžu adaptovať túto myšlienku a následne s ňou aj uspieť.

Aký je váš názor na funkcionalitu Continuum, má podľa vás v budúcnosti svoje miesto na trhu?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close