SpravodajstvoXiaomi

Aké smartfóny používal generálny riaditeľ Xiaomi v poslednom roku? Ich zoznam vás určite prekvapí

Dlhý zoznam pozostávajúci až z 15 smartfónov zahŕňa aj modely, ktoré by ste v rukách generálneho riaditeľa nečakali

Myslíte si, že generálni riaditeľ svetového výrobcu smartfónov má v rukách iba najdrahšie vlajkové lode za tisíce eur? Nieje tomu tak vo všetkých prípadoch a generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi je toho skvelým príkladom. Lei Jun, CEO a zároveň aj spoluzakladateľ spomínanej čínskej technologickej spoločnosti, totižto nezastáva iba tieto posty – vo svojom náročnom harmonograme sa taktiež osobne angažuje aj v oblasti vývoja a testovania prototypových zariadení, ktoré sa ešte nedostali medzi bežných používateľov. Za roky sa tak jeho rukami premlelo naozaj obrovské množstvo smartfónov, pričom len nedávno na sociálnej sieti Weibo odhalil „jeho“ minuloročné kúsky.

Rukami generálneho riaditeľa prešli aj low-end smartfóny

Samotný Lei Jun na spomínanej sociálnej sieti zverejnil fotografiu všetkých smartfónov, ktoré používal v roku 2019. Rukami mu tak prešlo až 15 smartfónov od značiek Xiaomi a Redmi, no samotný zoznam smartfónov je naozaj zaujímavý a niektoré kúsky by ste tam nečakali ani vy.

xiaomi ceo pouzivane smartfon
Zdroj: Weibo

I keď CEO Xiaomi celý zoznam smartfónov nezverejnil, z fotografie, ako aj z komentárov na sociálnej sieti je jasné, že zoznam zahŕňa minuloročné kúsky ako Mi CC9 Pro, Mi 9, Mi CC9, Mi 10 Pro, Xiaomi Black Shark 3, či Xiaomi Black Shark 2. Z portfólia Redmi to zas ú modely ako K20 Pro, K30 Pro, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, ale aj low end smartfóny ako Redmi 8A, či Redmi 7A, ktorého momentálneho cena je na úrovni 83,90 eur na našom trhu.

Aké smartfóny od tohto výrobcu ste za posledné roky mali možnosť vyskúšať? Pozdáva sa vám aj „taktika“ samotného generálneho riaditeľa, ktorý sa chce bližšie spoznať aj s tými najlacnejšími smartfónmi z portfólia „svojej“ spoločnosti? Dajte nám určite vedieť do komentárov.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close