Spravodajstvo

4ka zvyšuje cenu za volania a SMS. Koľko si priplatíme?

4ka začala upozorňovať svojich zákazníkov prostredníctvom SMS správ, že od 4. apríla 2022 bude zvyšovať ceny. Kto a koľko si priplatí?

Mobilný operátor 4ka v súčasnosti patrí medzi operátorov, ktorí rastú v našom regióne najrýchlejšie. Za úspechom spoločnosti stojí najmä cenová politika poskytovaných služieb. Tej totiž len máloktorý operátor dokáže konkurovať.

4ka zvyšuje ceny

Mobilný operátor začal v týchto dňoch upozorňovať svojich zákazníkov prostredníctvom SMS správ, že zvyšuje ceny. K nárastu cien by malo dôjsť od 1. apríla 2022.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Cena paušálov sa nemení, ale…

Rovnako treba uviesť, že mobilný operátor stihol už aj na svojich stránkach aktualizovať cenník za svoje služby. Komu a koľko sa zvyšujú cenu? Poďme sa spolu na to teraz pozrieť.

„Dovoľte nám, aby sme Vás informovali, že s účinnosťou od 1. 4. 2022 dôjde k nižšie uvedeným podstatným zmenám zmluvných podmienok poskytovania verejných mobilných elektronických komunikačných služieb spoločnosti SWAN, a.s.“ píše sa v úvode aktualizovaného cenníku.

Dobrou správou je, že sa nemenia ceny paušálov. Znamená to, že ak napríklad využívate balík SLOBODA ∞ +, tak sa pre vás prakticky nič nemení. Avšak, ak používate nižší balík, tak potom, ako ho prečerpáte, tak budete volať a posielať SMS správy o štvrtinu drahšie.

V číslach to znamená, že za jednu minútu hovoru nebudete už platiť 0,04€, ale 0,05€. Rovnako to je aj v prípade SMS správ. Tie po prečerpaní predplatného objemu, nebudí už stáť 0,04€, ale 0,05€. Zvyšovanie cien sa rovnako dotýka aj zákazníkov, ktorí nevyužívajú paušály, ale predplatné karty. Oznámenie ohľadne navýšenia ceny služieb, by ste mali obdržať prostredníctvom SMS správy. Ak ste si ešte nenašli vo vašom telefóne SMS správu, ako môžete vidieť nižšie, tak pravdepodobne ju obdržíte už čoskoro.

4ka zvysuje ceny
Zdroj: Vosveteit.sk
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close