Sponzorovaný obsahSpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Vy ešte nemáte 3D tlačiareň? Skúste Anet A8 Desktop 3D, dostane vás nie len cenou, ale aj kvalitou. PS: dostupná je v nemeckom sklade

3D tlačiareň je niečo čo ešte hľadá svoje postavenie na trhu, ale na druhej strane  pomaly dobíja nie len firmy, ale aj domácnosti. My sme si dnes pre vás pripravili celkom zaujímavý tip na 3D tlačiareň z e-shopu Cafago-com kde je tlačiareň dostupná za takmer 160€, ale za podmienky využitia exkluzívneho kupónu „UU0187“ cenu stlačíš pod neuveriteľných 125€ spolu aj s poštovným. PS: tlačiareň je dostupná z EÚ skladu čo znamená, že sa vyhneš prípadným poplatkom ao DPH či CLO.

3D tlačiareň Anet nájdeš aktuálne v akciovej ponuke tu. PS: nezabudni na kupón „UU0187“

Anet A8 Desktop 3D Printer – vstupná brána medzi 3D tlačiarne

Anet A8 je kompletná tlačiareň, ktorá umožňuje premeniť nápady z papiera  v realitu. Jej veľkou dominantou je aj to, že dokáže poskytnúť presnosť tlače oveľa drahších zariadení a je zároveň vhodná aj pre domáce využitie.

Zdroj: TomTop

Medzi ďalšie výhody tejto tlačiarne patrí aj to, že poskytuje možnosti tlače z viacerých druhov materiálov, aj keď najlepšie funguje s PLA a ABS materiálmi.

Ako to funguje?

  • Zapnete tlačiareň.
  • Tlačiareň je následne potrebné „pred zahriať“ (dĺžka pred zahratia závisí od zvoleného materiálu).
  • Vložíte vlákno do otvoru (extruder hole).
  • Následne si vyberiete objekt na tlač z SD karty (tlačiareň sa následne opäť zahreje).
  • Potom extruder bude ťahať vlákno a v určitom bode ho bude topiť a nanášať vrstvu za vrstvou.
  • Po dotlačení vám displej tlačiarne oznámi že tlač prebehla úspešne a následne budete môcť vytlačený predmet odobrať z lôžka.

Vyzerá to celkom jednoducho, čo na to poviete?

Balenie 3D tlačiarne obsahuje viacero kúskov, z ktorých ju je potrebné zložiť do finálnej podoby, ale nie je to nič strašidelné. Na internete nájdete aj viacero Youtube návodov ako na to. Nižšie si môžete pozrieť jeden z nich.

Ako poskladať Anet A8 Desktop 3D Printer

Video recenzia Anet A8 Desktop 3D Printer

V každom prípade 3D tlačiarne nie tak dávno boli technológiou budúcnosti s cenou, ktorá presahovala rozpočet bežného človeka, dnes tomu už tak nie je. Anet A8 je dostupná 3D tlačiareň s cenovkou niečo pod 125€ spolu aj s poštovným. PS: dostupná je v EÚ sklade, vďaka čomu sa vyhneš dodatočným poplatkom ako je CLO či DPH.

3D tlaciaren Anet 8 kupon
Zdroj: vlastný

3D tlačiareň Anet nájdeš aktuálne v akciovej ponuke tu. PS: nezabudni na kupón „UU0187“

Zdroj: vlastný

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close