TechnológieZariadenia

Zoznámte sa s novým phabletom Honor Note 10. Ponúka obrovský výkon za naozaj prijateľnú cenu

Odnož spoločnosti Huawei predstavila nového vlajkonosiča s označením Honor Note 10. Phablet ponúka naozaj obrovský výkon, nadpriemerne veľkú obrazovku a moderný dizajn. Ako čerešničkou na torte je aj vynikajúca cenovka.

Parametre hodné vlajkovej lode prémiovej značky

Najnovšia phabletová vlajková loď značky Honor prichádza s naozaj vynikajúcimi špecifikáciami, ktorých väčšinu prebrala od svojich Honor Play súrodencov. Phablet na prvý pohľad ohromuje hlavne svojim obrovským, 6,95-palcovým AMOLED FullHD displejom s podporou HDR10. V jeho jadre sa nachádza najnovší procesor Kirin 970, ktorý disponuje celkom novou technológiou GPU a CPU Turbo Mode, ktorý naozaj výrazne zvýši výkon zariadenia. Vynikajúcemu procesoru sekunduje 6GB, poprípade až 8GB pamäte RAM. Variant s 6GB RAM bude v ponuke v dvoch konfiguráciách, jedna s 64GB interným úložiskom a druhá so 128GB úložiskom. Silnejší variant bude možné zakúpiť iba v jednej konfigurácií so 128GB úložiskom. Všetky varianty smartfónu budú ale disponovať slotom pre microSD kartu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Obrovská batéria a prémiový fotoaparát

Spoločnosť Honor sa taktiež vyhrala aj s konfiguráciou fotoaparátu na novej vlajkovej lodi. Na zadnej strane sa nachádza duálny fotoaparát s dvojicou 24MP a 16MP snímačov. Na prednej strane zariadenia sa nachádza „klasický“ 13MP fotoaparát, ktorý je akýmsi štandardom vo väčšine smartfónov. Zariadenie ale poteší aj ďalším, naozaj podstatným parametrom. V jeho útrobách sa nachádza obrovská 5000mAh batéria, ktorá je samozrejme vybavená najnovšou technológiou Super Charge, vďaka čomu sa smartfón nabije za pomerne krátku dobu.

Zdroj: Honor

V neposlednom rade treba určite spomenúť cenu a operačný systém, na ktorom smartfón pobeží. Čo sa systému týka, smartfón bude od výroby bežať na najnovšej nadstavbe EMUI 8.2, ktorá beží na operačnom systéme Android Oreo 8.1. Čo sa naopak ceny týka, tá určite poteší každého fanúšika tejto značky. Cena najslabšej verzie vychádza v prepočte na 350 eur a cena najsilnejšej verzie vychádza na cca 450 eur. Finálna cena a dostupnosť v našich končinách ale zatiaľ oficiálne potvrdená nebola.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok (Honor)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close