TECHNOLÓGIE

Zákazníci O2 budú surfovať v 4G v Česku za domáce ceny

Včera spoločnosť O2 informovala prostredníctvom tlačovej správy o sprístupnení najrýchlejšej 4G siete v Česku slovenským zákazníkom bez navýšenia poplatkov. Po novom 4G sieť v Česku budú môcť využívať všetci jej zákazníci, ktorí disponujú zariadením a SIM kartou s podporou technológie 4G.

„Medzi najobľúbenejšie benefity O2 určite patria volania, SMS správy a prístup k internetu v Českej republike za rovnaké ceny ako na Slovensku. Tento benefit, ktorý sme pred viac ako rokom predstavili dnes ešte vylepšujeme. Od dnes môžu naši zákazníci surfovať v 4G aj v Českej republike,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.“

V Českej republike je pokrytie vysokorýchlostného internetu 4G pokrytých viac ako 95 % obyvateľstva. Po novom v prípade ak slovenský zákazník má SIM kartu a zariadenie s podporou 4G v režime na Slovensku, tak budú môcť využívať tieto služby aj v Česku. Navyše, zákazníci O2 volajú, SMS-skujú a dátujú za rovnaké ceny ako doma, tak, akoby neprekročili hranice Slovenska. Inými slovami povedané, v prípade ak máte predplatený určitý balíček, tak sa vám minuté dáta, minúty ako aj SMS správy budú odpočítavať z vášho balíka.

Využívate aj vy služby spoločnosti O2 alebo patríte pod iného operátora?

 Zdroj: tlačová správa O2

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close