Sponzorovaný obsahXiaomi

Nepremeškaj akciu na nedávno prestavené Xiaomi Bluetooth slúchadla s výdržou batérie viac ako 10 hodín!

Keď sa povie Xiaomi tak mnohých z nás napadne kvalita a funkcie za dostupnú cenu a nijak inak tomu nie je ani v tomto prípade.

Xiaomi Younth Edition

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nedávno predstavené Xiaomi Younth Edition slúchadla s technológiou Bluetooth sú aktuálne dostupné hlboko pod 20€ pričom čerešničkou na torte je ich výdrž, ktorá je viac ako 10 hodín na jedno nabitie!

Slúchadlá sú ošetrené špeciálnym materiálom, ktorý nájdeme napríklad pri Mi Band náramkoch. Ponúka zvukový rozsah 20 až 20000Hz a 32ohms.

Xiaomi Bluetooth sluchadla_2
Zdroj: produktová fotografia

Čerešničkou na torte je však ich výdrž, vďaka batérii s kapacitou 120mAh ponúkajú prehrávanie hudby až po dobu zhruba 11 hodín. Slúchadlá sú zároveň medzi sebou prepojené káblom vďaka čomu ich „nerozdelíte“. Okrem toho disponujú aj IPX4 certifikátom čo znamená, že sú odolné voči vode. Nezľaknú sa tak napríklad dažďa či potu.

Xiaomi Bluetooth sluchadla
Zdroj: produktová fotografia

Okrem toho disponujú aj „škatuľkou“, ktorá slúži na ovládanie hlasitosti pričom nechýba ani vstavaný mikrofón, ktorý využijete napríklad v prípade telefonátov.

Xiaomi Bluetooth sluchadla_4
Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa tieto slúchadla zaujali tak ti odporúčame dlho neváhať – akcia je totiž limitovaná. Aktuálne ich môžeš získať za menej ako 20€

Xiaomi Younth Edition

Zdroj: vlastný, obrázky: produktové fotografie

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close