ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi údajne začína uvoľňovať Android 10 pre globálnu verziu zariadenia Mi 8

Spoločnosť Xiaomi mala začať s uvoľňovaním Androidu 10 pre globálnu verziu zariadenia Xiaomi Mi 8, vlajkovú loď spoločnosti z roku 2018.

Nuž, dnešný deň je malým sviatkom pre vybraných majiteľov smartfónov spoločnosti Xiaomi. Objavili sa totiž informácie, že spoločnosť Xiaomi začína uvoľňovať oficiálnu verziu Androidu 10 pre zariadenia Xiaomi Mi 8, ktorý je vlajkovou loďou spoločnosti z roku 2018. Na tému upozorňuje gsmarena.com.

Podľa zverejnených informácií aktualizácia nesie označenie MIUI 11.0.1.0 QEAMIXM a má celkovo 1.9GB. Zároveň aktualizácia prináša aj viacero bezpečnostných záplat a opravu niekoľkých budov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi 8 Android 10_Mi-Community1578484879388
Zdroj: adimorahblog.com

Odhliadnuc od opráv chýb a bezpečnostných záplat, používateľov najviac pravdepodobne poteší samotný Android 10, na ktorý mnohí z nás netrpezlivo čakajú už niekoľko mesiacov. Ten by mal totiž priniesť viacero vylepšení od Režimu sústredenia, viacerých aplikácií (napr. vstavaný zosilňovač zvuku,..), nové prispôsobenia batérie či lepšieho zabezpečenia súkromia, vrátane informácií aké dáta sú o nás zbierané a využívanie jednotlivými aplikáciami a podobne.

Čo sa týka ďalších zariadení, tak podľa aktuálnych informácií by mohli nasledovať smartfóny ako sú Xiaomi Mi 9 SE. Xiaomi Mi 8 SE, Mi Mix 3, Xiaomi Mi 9T, Redmi Note 7 a Redmi Note 8 Pro, pre ktoré sú aktuálne dostupné BETA verzie najnovšieho Androidu.

V každom prípade Vám odporúčame v najbližšie dni sledovať dostupnosť aktualizácie s najnovšou verziou Androidu pre Váš smartfón. Môžete tak spraviť prostredníctvom Nastavení > Informácie o telefóne > Systémové aktualizácie. V  súčasnosti my na našich redakčných Mi 8 zariadeniach aktualizáciu neevidujeme, ale hneď ako ju budeme mať k dispozícii, tak Vás budeme o tom informovať. Prípadne, ak aktualizáciu Vy už evidujete, tak nám dajte nižšie vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close