Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Soocas X3 je elektrická zubná kefka, vďaka ktorej sa môžete vyhnúť mnohým návštevám zubára

Umývanie zubov je rutina pre všetkých z nás. Táto činnosť je súčasťou našich životov od narodenia, a aj napriek tomu je v mnohých prípadoch umývanie zubov často podceňovanou aktivitou, ktorá sa pretavuje do následných návštev zubárov.

Xiaomi SOOCAS X3 zubná kefka

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Inteligentná zubná kefka

Radi by sme Vám dali do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na sonickú kefku od spoločnosti Xiaomi, ktorá aktuálne v akciovej ponuke e-shopu GearBest.com stojí približne 39€, čo predstavuje približne o 20% nižšiu cenu, za akú sa predáva v najlacnejších obchodoch v našich končinách.

Kefka ponúka viacero zaujímavých funkcií a vlastností, začneme však tou najdôležitejšou. Tou je bez pochyby počet vibrácií až do 37200, ktoré môžete meniť prostredníctvom aplikácie.

XIAOMI SOOCAS X3_kmitanie
Zdroj: produktová fotografia

Kefka ďalej disponuje batériou s kapacitou 1000mAh, vďaka čomu sľubuje až 25 dňovú výdrž na jedno nabitie. Mnohých poteší aj certifikácia IPX7, znamená to, že kefku môžete umývať aj priamo pod tečúcou vodou.

XIAOMI SOOCAS X3_1
Zdroj: produktová fotografia

Aplikácia, s ktorou môžete spárovať kefku, ponúka viacero možností individuálneho prispôsobenia čistenia zubov. Napríklad, môžete si nastaviť intenzitu a dĺžku čistenia (napr. čistiaci, masážny mód, či mód pre citlivé zuby). Štetinky kefku sú zároveň vyrobené z vysokokvalitného nylonového materiálu od spoločnosti DuPont.

XIAOMI SOOCAS X3_mody
Zdroj: produktová fotografia

Ak Vás zubná kefka zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie.

Xiaomi SOOCAS X3 zubná kefka

Pozn. redakcie: cena je platná ku dňu publikovania článku

Zdroj: TS, Produktové fotografie

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close