SpravodajstvoXiaomi

Práve pre toto milujeme Xiaomi! Další staručký, ale masovo rozšírený smartfón dostáva podporu MIUI 10

O tom, že spoločnosť Xiaomi vyrába smartfóny so skvelým pomerom cena a výkon nemusíme diskutovať. Jednoducho je to tak. Veľa práce robí aj však po softwarovej stránke. Pravidelne aktualizuje svoje smartfóny na najnovšiu verziu systému. Dokonca aj tie staršie. Na trhu s týmto prístupom nenájdeme veľa spoločností. Jediná, ktorá nás napadá je spoločnosť Apple, ale jej produkty sú na míle vzdialené od ľudových cien.

Najnovšie spoločnosť Xiaomi oznámila, že hoci končí so softwarovou podporou starších smartfónov – Xiaomi Mi 5 a Xiaomi Redmi Note 3, ktoré boli predstavené ešte v roku 2016, tak aj napriek tomu uvoľňuje pre ne update na najnovšiu verziu MIUI 10. Teraz sa tak konkrétne stalo pre druhý spomínaný smartfón.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Posledná aktualizácia

Spoločnosť Xiaomi uvoľnila MIUI 10 v globálnej verzii (MIUI 10.1. 1.0.MHOMIFI Global) pre smartfón Xiaomi Redmi Note 3. Verzia Androidu však ostáva nezmenená – Marshmallow 6.0.1. Update je dostupný prostredníctvom OTA a je uvoľňovaní postupne. Preto ak v tomto momente vám nevyskočila možnosť aktualizácie tak nepanikárte, stane sa tak už čoskoro.

Xiaomi Redmi Note 3

Xiaomi Remi Note 3 na svoju dobu bolo impozantné zariadenie, ktoré sa neľakne  ani úloh, ktoré vyžadujú dnešní používatelia. Smartfón ponúka 5,5“ FULL HD displej, procesor MediaTek Helio X10 v kombinácií s 2GB RAM a 16GB úložným priestorom, ktorý je možno rozšíriť pomocou SD karty. Okrem toho mu nechýba skener odtlačkov prstov, 4G podpora či veľká 4000mAh batéria, ktorá dokázala smartfón poháňať 2 dni.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close