SpravodajstvoXiaomi

Prvé promo video nového vlajkonosiča od Redmi je tu! Môžme sa tešiť na vysúvaciu selfie kameru a bezrámčekový displej

O novom pripravovanom smartfóne od spoločnosti Redmi sme v posledných týždňoch informovali mnohokrát. Ku informáciám z útrob spoločnosti, nedávnym patentom a prípadným uniknutým fotografiám sa ale najnovšie pridáva oficiálne promo video spoločnosti Redmi, ktoré bolo zverejnené opäť na sociálnych sieťach v domovskej Číne.

Záhadný smartfón s vysúvacou selfie kamerou

Spoločnosť Redmi nám v novom promo videu ukazuje svoje posledné smartfóny, napríklad populárne smartfóny Redmi Note 7 či Redmi Note 7 Pro. Staršie smartfóny boli doprevádzané viacerými hrdinami z aktuálne najnovšej marvelovky Avengers:Endgame. Tí vo videu doprevádzajú aj zatiaľ neznáme zariadenie, ktoré je očividne vybavené vysúvacou selfie kamerou a úchvatným bezrámčekovým displejom. 

Predstavenie je na spadnutie

Podľa aktuálnych informácií zo zahraničných zdrojov a popisu samotného príspevku, je takmer jasné, že  sa jedná o novú vlajkovú loď spoločnosti Redmi. Samotný príspevok taktiež naznačuje, že predstavenie nového vlajkonosiča je naozaj na spadnutie. Ak sa bude Redmi naďalej držať tématiky okolo filmu Avengers, môžeme očakávať, že nový prírastok do rodiny smartfónov Redmi uvidíme už behom budúceho mesiaca.

Všetky doposiaľ známe informácie o nových smartfónoch od spoločnosti Redmi nájdete na našom webe.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok ()

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close