Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 môžeš aktuálne získať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie

 Stále aktuálne jeden z najvýkonnejších smartfónov na trhu, Xiaomi Mi Note 2,  ktorý ešte minulý rok kráľov smartfónom v kategórii High-end zariadení môžeš v aktuálnej limitovanej ponuke získať za cenu necelých 245€. Najlepšie na tom je, že telefón je dostupný z EÚ skladu čo v preklade znamená, že sa vyhneš všetkým poplatkom typu CLO a DPH.

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 získaš na tomto odkaze. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi Note 2 – jeden z najvýkonnejších a najdostupnejších smartfónov na trhu

Smartfón ponúka prémiové materiály – sklo a hliník, v ktorom je zasadený veľký zahnutý 5,7“ OLED displej s FullHD rozlíšením, ktorý je ako môžete na fotografii nižšie vidieť po hranách zahnutý. Celkovo pokrýva viac ako 77% prednej strany zariadenia. Čerešničkou na torte je skener odtlačkov prstov umiestnený priamo v HW tlačidle, ktoré obklopujú po stranách dve kapacitné tlačidlá. Mimochodom selfie fotografie zhotovíte 8MPx fotoaparátom s technológiou automatického zaostrenia.

Xiaomi Mi Note 2 recenzia
Zdroj: YT

V útrobách zariadenia hoci nebije ten úplne najnovší procesor Snapdragon 845, ale aj napriek tomu tam srdce telefónu tvorí procesor s „minuloročnej sezóny“ Snapdragon 821, ktorý sa aj v týchto dňoch radí medzi tie najvýkonnejšie procesory na trhu. Okrem toho v telefóne nájdeme 4GB operačnej pamäte RAM čo znamená, že telefón je priam stvorený na tie najnáročnejšie hry a aplikácie aké aktuálne môžeme v obchode Google Play či inom nájsť. O dostatok úložného priestoru sa stará 64GB ROM pamäte.

Xiaomi Mi Note 2 recenzia vykon
Zdroj: YT

Nechýba samozrejme ani podpora najnovších technológií ako je napr. 4G, Quich Charge 3.0, teda rýchle nabíjanie, USB Type – C konektor, NFC a ďalšie. Netreba zabudnúť ani na zadný fotoaparát s rozlíšením 22,56MPx a podporou technológie EIS, ktorý zvládne ľavou zadnou aj 4K videá. PS: telefón ponúka veľkokapacitnú batériu 4070mAh.

Xiaomi Mi Note 2 recenzia
Zdroj: YT

Táto lákavá ponuka je časovo obmedzená preto ak uvažuješ o kúpe nového High-end telefónu za rozumnú cenu tak odporúčame dlho neváhať. Mimochodom, telefón z EÚ skladu môžeš mať doma už do týždňa.

Najvýkonnejší smartfón z minulého roka Xiaomi Mi Note 2 získaš na tomto odkaze. 

Zdroj: vlastný

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close