ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi A3 dostáva aktualizáciu s najnovšou verziou Androidu 10

Xiaomi sprístupňuje najnovšiu verziu Androidu 10 už aj pre smartfón Mi A3. Aktualizácia je dostupná prostredníctvom OTA.

Spoločnosť Xiaomi pred niekoľkými dňami informovala verejnosť, že za oneskorením distribúcie aktualizácie s najnovšou verziou Androidu pre viaceré zariadenia stojí koronavírus.

Sumit Sonal, manažér spoločnosti Xiaomi India konkrétne povedal:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Ahojte všetci,

Počas posledných niekoľkých dní ste sa mnohí informovali v súvislosti s čakajúcou aktualizáciou systému Android 10 na Mi A3. Aktualizácia bola naplánovaná na polovicu februára, ale  v dôsledku globálneho výskytu koronavírusu sa oneskorila. (1/2)“

Vyzerá to tak, že sa spoločnosť Xiaomi začína pomaly, ale isto rozbiehať. V priebehu včerajšieho dňa začali používatelia smartfónov Redmi Note 8 Pro hlásiť  dostupnosť Androidu 10, a v priebehu dnešného dňa  sa opakuje rovnaká situácia,  avšak tentokrát s modelom smartfónu Mi A3. Upozorňuje na to portál Fonearena.com.

Ako môžete vidieť nižšie, tak najnovšia aktualizácia pre zariadenie Mi A3 nesie označenie 11.0.7.0.QFQMIXM a je veľká 1,3GB. Okrem Androidu 10 prináša aj februárové bezpečnostné záplaty.

Android 10 prináša viacero noviniek, ktoré budú pre používateľov Mi A3 vzhľadom na absenciu nadstavby MIUI citeľnejšími.  Napríklad, nový Android 10 ponúka natívny Tmavý režim, funkciu Chytré odpovede, Režim sústredenie, novú sekciu ochrany súkromia, ktorá ponúka viacero možností prispôsobenia ako tomu bolo doposiaľ, a ďalšie.

Smartfón Xiaomi Mi A3 je zariadenie, ktoré bolo predstavené v rámci programu Android One ešte v roku 2019 v priebehu júla. Ide tak o zariadenie, ktoré je poháňané čistým operačným systémom Android bez nadstavby MIUI.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close