ANDROIDSponzorovaný obsahSpravodajstvo

Vyberáme pre vás z ponuky Gearbest.com Xioami Redmi 3 a ASUS ZenFone 2

Druhýkrát v tomto týždni sa k našim Android čitateľom prihovárame s zaujímavou ponukou ponuky e-shopu GearBest.com na Asus ZenFone 2 a Xiaomi Redmi 3. Poďme si teraz spolu pozrieť, čo prinášajú tieto dve zariadenia.

Xiaomi Redmi 3 nezaťaží peňaženku a poteší menej náročného používateľa

Xiaomi značku netreba v našich končinách nikomu zvlášť predstavovať, a preto sme sa rozhodli že vám prinesieme tip na jedno z ich zariadení – Redmi 3 (4G). Samotné zariadenie nenadchne technologických nadšencov, ale ani neurazí. Prichádza totiž so slušnou výbavou, za ktorú si pýta niečo málo nad 100 €.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na prednej strane zariadenia nájdete veľký 5“ displej s HD rozlíšením (1280×720 bodov) a prednú kameru s rozlíšením 5 MPx. V spodnej časti displeja sa nachádza trojica dotykových tlačidiel (Späť, Home a Správca úloh).

Xiaomi Redmi 3_1

O chod systému sa stará procesor známeho výrobcu Qualcomm Snapdragon 616 Octa Core s taktom (4x) 1,5GHz a (4X) 1,2GHz. Výhodou tohto riešenia je, že jednotlivé jadrá sú aktívne len v prípade ak potrebujete výkon, čím šetríte výrazne batériu telefónu a v konečnom dôsledku predlžujete výdrž na jedno nabite. O bezproblémových chod multitaskingu sa vám bude starať operačná pamäť s kapacitou 2GB, ktorej sekunduje úložný priestor o veľkosti 16 GB, ktorá vás na prvý pohľad môže vystrašiť. Ale pri bližšom zoznamovaní sa so smartfónom zistíte, že nechýba podpora pamäťových kariet až do veľkosti 128 GB.

Na zandej strane sa nachádza v 13 MPx fotoaparát, ktorý je osadený v kovom tele pod ktorým sa skrýva vysokokapacitná batéria o veľkosti 4100 mAh vďaka čomu sa nemusíte báť o nedostatok energie na celý deň aj pri aktívnom používaní. Mnohých určite poteší aj podpora DUAL SIM, teda podpory dvoch aktívnych čísiel naraz, a z toho jedna aj v režime 4G. Mimochodom, hrúbka tohto zariadenie je len 0,9mm a váha 144g.

Ak vás zariadenie zaujalo, viac sa o ňom dozviete v ponuke Gearbest.com, kde je ho možné zakúpiť v 32% zľave za niečo málo nad 100 €.

Asus ZenFone 2 4G – značkový Phabet za dobrú cenu

Druhým zaujímavým zariadením, ktoré si vás bude snažiť získať svojimi nadupanými parametrami je Asus ZenFone 2 4G Phabet. A prečo nadupanými? Lebo poskytuje výkon vlajkových lodí, ale s cenou okolo 130 €. Vyzerá to zatiaľ fajn, čo poviete? Poďme si to teraz premeniť na drobné.

Asus ZenFone 2 4G

Prednej strane zariadenie dominuje veľký 5,5“ displej s FULL HD rozlíšením (1920 x 1080 bodov – hustota pixelov dosahuje až 403 dpi), v rámci ktorého ako inak nemôže chýbať ani kvalitná selfie kamera s rozlíšením 5 MPx. Výrobca tiež myslel aj odolnosť voči škrkancom, ktorú by malo zabezpečiť tvrdené sklíčko Gorilla Glass 3. generácie.

O chod tých najnáročnejších hier a aplikácií sa vám bude starať procesor Intel Atom Z3580 s taktom až do 1.8 GHz, ktorý by sme našli aj vo viacerých tabletoch. Sekundovať mu bude výkonný grafický chop PowerVR G6430 GPU s podporou OpenGL vo verzii 3.0. O bezproblémový mutlitaking sa zase postará operačná RAM o kapacite 4GB, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani tie najvýkonnejšie  vlajkové lode akos ú napr. Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S6 Edge a ďalšie.

Na zadnej strane nájdete zase výkonný fotoaparát s rozlíšením 13 MPX (clona f/2.0), podporou DUAL FLASH a širokouhlým záberom (85 stupňov), ktorý zachytí celú vašu partiu kamarátov v plnej kráse.

O chod zariadenia z hľadiska výdrže sa bude v tomto dizajnovom tele starať batéria s kapacitou 3000 mAh s podporou technológie Boost Master, vďaka ktorej telefón nabijete na 60% za necelých 39 minút! Určite mnohých poteší aj podpora dvoch aktívnych SIM kariet súčasne, z čoho jedna aj v režime 4G.

Ak vás toto zariadenie zaujalo, tak ho nájdete v ponuke e-shopu GearBest.com v zľave 31%, čo znamená Že je dostupné zhruba za 130 € (mimochodom cena tohto zariadenia v našich e-shopoch sa pohybuje na úrovni až 250 €).

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close