Windows 10 Mobile

V útrobách Microsoftu existuje April Update pre Windows 10 Mobile. Jedná sa iba o chybu?

Operačný systém Windows 10 Mobile nie je zrovna najväčšou pýchou spoločnosti Microsoft, aj keď si ho množstvo používateľov stále pochvaľuje. Spoločnosť sa na jeho vývoji v posledných rokoch moc nepodieľala a práve preto dopadol, tak ako dopadol. Jeho vývoj sa ukončil na vetve Feature 2 a odvtedy neobdržal žiadne svetoborné aktualizácie, ktoré by do systému vniesli akékoľvek novinky a nové funkcie. Aj keď Microsoft povedal, že jeho vývoj nadobro ukončil, v útrobách spoločnosti sa do dnešného nachádzajú aspoň prototypy ďalších aktualizácií pre mobilný Windows. Nasvedčujú tomu aj najnovšie odhalenia.

Microsoft si nechal certifikovať Bluetooth aj pre Windows 10 Mobile April Update

Ak by vývoj operačného systému Windows 10 Mobile aj naďalej pokračoval, nemusel by priniesť úplne identické funkcie aké máme na desktopoch, no niektoré špecifikácie by si určite zachoval. Najtypickejším príkladom je Bluetooth stack pre Windows 10, ktorý by musel prejsť identickou certifikáciou, aj pre operačný systém Windows 10 Mobile. A čo nám internet neodhalí, stránka launchstudio.bluetooth.com práve takýmito informáciami disponuje. Podľa nej si Microsoft nechal certifikovať Bluetooth aj pre operačný systém Windows 10 Mobile, verziu April Update (1803).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Launch Studio

S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o chybu

Stránka launchstudio iba informácie spracováva a tým pádom mohlo dôjsť ku chybe, či už na strane webu alebo zo strany Microsoftu, ktorý podsunul zlé informácie. Problém je však ten, že v Microsofte je možné naozaj hocičo a vôbec by nás neprekvapilo, ak by mal Microsoft v rukách funkčnú novú verziu Windowsu 10 Mobile a aj tak by ju nepodsunul svojim zákazníkom.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close