SpravodajstvoWindows

V najnovšom teste dominanta prehliadača Microsoft Edge nebola už tak dominantou

Microsoft Edge je skutočne šikovný internetový prehliadač, avšak stále nedokáže presvedčiť dostatok používateľov na to, aby vymenili už dlhšie zaužívané prehliadače, hlavne teda Google Chrome.

Microsoft v súboji týkajúcom sa presvedčovania používateľov dlho lákal na výrazne dlhšiu výdrž batérie čo viackrát aj potvrdil vo video testoch. Jeden z posledných nájdete napríklad aj v našom staršom článku na tomto odkaze.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Od posledného testu však Google vypustil sériu aktualizácií pre svoj internetový prehliadač Chrome a vyzerá to tak, že hlavnú kompetitívnu vlastnosť Microsoftu v podobe životnosti batéria nie len že dobehol, ale aj mierne  predbehol. Teda aspoň podľa Youtube kanálu „Linus Tech Tips“.

Ako ste mohli vidieť v teste vyššie, tak hoci životnosť batérie pri využívaní prehliadača Microsoft Edge nie je vôbec zlá, ale už nedosahuje najlepšie hodnoty na trhu. Predbehol ho dokonca aj internetový prehliadač Firefox.

Zdroj: Youtube.com

Na druhej strane sa však darilo prehliadaču Microsoft Edge vo viacerých iných oblastiach, napríklad v rýchlosti, kedy dominoval nad ostatnými prehliadačmi.

Zdroj: Youtube.com

Zdroj: Youtube

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close