Spravodajstvo

Už si môžete stiahnúť nový windows 10 build 10586.63

Nepochybne sa Microsoft pripravuje na veľký príchod nových windows 10 zariadení, čo naznačuje zvyšujúca sa podpora pre windows 10 produkty. Najnovšie Microsoft vydal pre mobilné zariadenia s windows 10 update s verziou 10586.63.

Nová verzia sa ale nevyhla problémom a museli jej vypustenie do sveta viackrát pozastaviť, keďže servre nezvládali nápor. Momentálne je už ale všetko v poriadku a môžete svojich miláčikov aktualizovať na novú verziu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nová verzia windows mobile 10 neprináša sama o sebe žiadne nové funkcionality, ale sústreďuje sa na odstránenie viacerých chýb. Práve preto vám všetkým odporúčame ténto update určite nevynechať.

Nový update nainštalujete tak, že pôjdete do nastavení – aktualizácie a bezpečnosť – aktualizácia telefónu a kliknete na vyhľadávanie novej verzie. Pre tých, ktorý používajú anglickú verziu, tak cesta k manuálnemu aktualizovaniu vedie cez Settings – Update & Security – Phone Update – check for updates.

Aby ste mali túto výhodu musíte byť, samozrejme, členom Insider programu, o ktorom sa dočitate viac na tejto adrese: Insider program

Dajte nám vedieť, či ste si všimli niečo nové, alebo či ste narazili na nejaké problémy v súvislosti s novým updatom.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close