ANDROIDSpravodajstvoTechnológie

Unikli ďalšie informácie o pripravovanom skladacom smartfóne Samsung Galaxy X

Prvé informácie o ohybnom smartfóne z dielne Samsungu vyšli na povrch len v novembri minulého roku. Smartfón prešiel v novembri prvými certifikáciami, na ktorých bol viackrát označený kódom SM-888. Toto kódové označenie sa už pred prvými certifikátmi pripisovalo práve pripravovanému ohybnému smartfónu Samsung Galaxy X. Odvtedy sme o tomto smartfóne moc nepočuli a Samsung nám zatiaľ neposkytol žiadne konkrétne informácie. Všetko sa ale malo údajne zmeniť na prebiehajúcej výstave CES 2018, kde mal Samsung potajomky ukázať prvé prototypy tohto smartfónu niektorým insiderom spoločnosti Samsung.

Odhalené boli špecifikácie displeju a dátum oficiálneho predstavenia

Podľa uniknutých informácií z toho „tajného“ predstavenia, by mal Samsung Galaxy X prísť v dvoch verziách. Presnejšie, malo by ísť o skladaciu a o otváraciu verziu. Obe verzie by mali prísť so špeciálne upraveným 7,3-palcovým OLED displejom. Z útrob Samsungu unikli aj informácie o dátume oficiálneho predstavenia nového skladacieho modelu. Jeho výroba by sa mala začať už tento rok a špeciálne skladacie displeje by mali ísť do výroby už na jeseň 2018. Zariadenie ale určite nepríde skôr ako v decembri 2018, poprípade januári 2019.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Stihne to Microsoft ešte pred Samsungom?

Celkom neskoro naplánovaný dátum predstavenia by mohol znamenať menšiu výhodu pre Microsoft. Všetci dobre vieme, že aj Microsoft má v pláne predstaviť niekoľkokrát spomínaný Surface Phone, ktorý by mal prísť so skladacím displejom a všetci dúfame, že ho predstaví už koncom leta 2018, poprípade na jeseň. Čo si myslíte o skladacích/ ohýbacích smartfónoch vy? Budú to zariadenia budúcnosti alebo je to iba čiastočný ošiaľ? Napíšte nám váš názor do komentárov.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok (Youtube)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close