APLIKÁCIE A HRY

Tubecast – skvelý YouTube prehrávač

Ako je určite väčšine z Vás známe, pre platformu Windows phone neexistuje momentálne oficiálny prehrávač služby YouTube.com. Dôvodom je nie práve korektná politika spoločnosti Google, ktorá je vlastníkom YouTube.com, a zároveň aj tvorcom OS Android, jedného z najväčších rivalov Windows phonu na poli smartfónov a tabletov. Predstavte si, keby spoločnosť Microsoft, ako vlastník služby Skype túto zablokoval pre Android. Bola by to obdobná situácia ako v prípade Windows phonu a YouTube.

Google-vs-Microsoft

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Našťastie však existuje niekoľko vydarených aplikácií tretích strán, a dnes by som Vám rád predstavil jednu, ktorá ma v poslednom čase presvedčila najviac – Tubecast.

Jedná sa o veľmi prepracovaný YouTube klient pre Windows phone. Aplikácia vyniká ako množstvom funkcií, tak aj stabilitou, užívateľským prostredím, rýchlosťou, a v neposlednom rade aj jej cenou.

Funkcie:
1 QHD(1440p) Full HD (1080p) SD (480p) 60fps
2 Sťahovanie Youtube videí (Pauza a Pokračovanie)
3 Počúvanie hudby aj zo zamknutou obrazovkou
4 Prihlásenie do Youtube účtu a používanie všetkých jeho funkcií (odoberanie, pozrieť neskôr, história, moje videá, odoberatelia)

 

 

 

 

 

 

Pozeraj, castuj a Chromecastuj a AirPlay.Používajte Tubecast ako úžastný Youtube klient a vysielajte Youtube videá na vašej Smart TV, Chromecaste, Apple TV DLNA zariadeniach, Xbox & Xbox One…

Všetky Cast funkcie :
1 Vysielajte video alebo zvuk na vašej Smart TV (Samsung, Philips, LG, Sony, Panasonic, Sharp, Toshiba atď.)
2 Vysielajte online a sťahujte Youtube videá (len WP8)
3 Chromecast (úplne ovládanie hlasitosti a seek)
4 Airplay Apple TV (úplne ovládanie hlasitosti a seek)
5 DLNA (úplné ovládanie volume a seek)

Aplikácia Tubecast je k dispozícií vo Windows phone store ZDARMA TU. Jediným obmedzením je množstvo zdieľaní cez Chromecast alebo DLNA, a to vo FREE verzií na 20. Ak chcete Chromecast používať aj naďalej, musíte si zakúpiť plnú verziu za príjemných 0,99 Euro.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close