Sponzorovaný obsahSpravodajstvoWindowsZariadenia

TIP REDAKCIE | Výber z najpopulárnejších produktov na GearBest.com!

Dnes v rámci TIPU REDAKCIE sme si pre vás vybrali 3 produkty z ponuky GearBest.com týkajúce sa najpredávanejších produktov za júl a august, ktoré by nemali chýbať u žiadne nadšenca moderných technológií.

Nadupaný tablet v zľave 61 %

Prvým týmto produktom je tablet Chuwi Hi10 Pro Ultrabook Tablet v zľave 61 % – za zhruba 150 € ,  ktorý prichádza s dvomi operačnými systémami a to s Androidom vo verzii 5.1 a s Windows 10.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

CHUWI Hi10 Pro 2 in 1 Ultrabook Tablet PC_1

Zariadenie prichádza s veľkým 10.1“ displejom s FULL HD rozlíšením (1920 x 1200 bodov) a s IPS technológiou, ktorá zobrazuje verne širokú paletu farieb s dobrými pozorovacími uhľami. Poteší vás aj prémiový vzhľad – unibody kovový dizajn s hrúbkou len 8.5mm a váhou 562g.

O samotných chod tohto zariadenia sa stará procesor od známej spoločnosti Intel – Cherry Trail Z8300 64bit Quad Core 1.44GHz, s taktom až do 1.84GHz, ktorému sekunduje 4 GB operačnej pamäte RAM, ktorá zabezpečuje plnohodnotný zážitok s multitastkingu.  Vnútorný úložný priestor zariadenia je až 64 GB s možnosťou jeho rozšírenia o ďalších 128 GB za pomoci SD karty. O grafické procesy sa vám zase starať integrovaná karta Intel HD Graphic 8. generácie, ktorá plnohodnotne postačí na hry ako Leage of Legends, Dota 2, Counter Strike, a ďalšie hry, ktoré sú dnes bežnou „výbavou“ každého zariadenia.

V rámci konektivity poteší určite aj USB Type – C, ktorý zabezpečí bleskový transfer dát medzi tabletom a PC, ale aj extrémne rýchle nabíjanie zariadenia oproti obyčajnému USB konektoru, a verte tomu, že pri kapacite batérie 6500mAh (3.7V) oceníte toto rýchle nabíjanie.

Potešíme aj milovníkov dobrej hudby

Druhý produkt, ktorý nás oslovil je Wireless Bluetooth 4.0 reproduktor od známeho výrobcu Xiaomi, ktorá je možné zakúpiť v týchto dňoch v 47 % zľave za necelých 17 € bez ďalších poplatkov a spolu aj s poštovným.

reproduktor xioami

Samotný reproduktor by určite nemal chýbať nikomu kto je milovníkom opekačok, kúpania či inývh výletov, kde je ho možné využiť ako prenosný reproduktor bez potreby elektriny. Totiž tento reproduktor obsahuje v sebe 1200mAh batériu, ktorá sľubuje až 10 prehrávania hudby. PS: nemusíte sa báť ani káblov, totiž môžete využiť technológiu Bluetooth vo verzii 4.0 na prepojenie zariadenie s vašim Windows, Android či iOS telefónom.

Nebojte sa o výdrž batérie na výlete s vašim smartfónom

Tretím, a zároveň posledným produktom ktorý nám padol do „oka“ je Xiaomi Power Bank s kapacitou až 10.000 mAh, vďaka ktorému sa nebudete báť stráviť festival, dovolenku či iný výlet s vašim smartfónom.

xiaomi power bank

PowerBanka od Xiaomi ponúka pekný a unikátny dizajn spolu a LED indikátor stavu kapacity, USB output a Micro USB input a to všetko ani nie len za 15 € aj s poštovným.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close