Sponzorovaný obsahSpravodajstvoZariadenia

TIP REDAKCIE | Toto sú najpredávanejšie gadgety. Vybrali ste si aj vy?

Dnes v rámci stále aktuálne prebiehajúcich zliav „Black Friday“ internetový obchod GearBest.com spustil ďalšiu akciu plnú výpredajov – Gearbest Exclusive Brands, (po kliknutí na odkaz budete presmerovaný na celú akciovú ponuku) v rámci ktorej nájdete desiatky najpredávanejších gadgetov, a my sme pre vás vybrali tie najlepšie z nich.

Transmitter do auta – prichádza nie len s hudbou, ale aj Bluetooth telefonátmi

Prvým gadgetom, ktorý určite zaujme mnohých je transimetter Gocomma Roidmi 2S Bluetooth, ktorý sa konkurenčným zariadeniam vymyká vďaka dodatočným vlastnostiam. Totiž nejedná sa len o „klasické“ prepojenie smartfónu s rádiom s cieľom počúvania len hudby, ale ponúka toho oveľa viac. Napríklad v tomto drobcovi nájdete zakomponovaný aj mikrofón slúžiaci na telefonovanie s technológiou potlačenia zvukov na pozadí. Ďalšou vychytávkou tohto zariadenia je podpora Bluetooth vo verzii 4.2, ktorá zaručuje priam dokonalý bezdrôtový prenos dát. Mnohých poteší aj 2 USB port s outputom až 2.4A a Input 24C / DC12. Používateľov Android a iOS zariadení poteší aj špeciálna aplikácia „Roidmi“, ktorá zariadeniu okrem klasických funkcií pridáva aj funkcionality.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Cena tohto drobca pritom nesiahia momentálne v tejto akciovej ponuky do gigantických výšin, a to vďaka zľave až 63%, kde konečná cena spolu s poštovným vás vide na 17.2€.

nakupujem-button_1

Dron s doletom ovládanie až do 1.5KM s prívlastkom „pretekársky“

Ďalším zaujímavým gadgetom, ktorým môžete potešiť nie len seba, ale svoje ratolesti je dron FuriBee F90, ktorý prichádza v štýlovom prevedení ako už z názvu vyplýva – včely. To samozrejme nie je všetko. Jedná sa o drobca o veľkosti zhruba 9cm, ktorý v sebe ukrýva  kameru slúžiacu na živý prenos s doletom až 1.5km v exteriéri a 300m v interiéri. Na videu nižšie si môžete pozrieť tohto drona priamo v akcii.

Mimochodom, jeho cena je po zľave 29% 79€, idete do toho?

nakupujem-button_1

S týmto robotom sa domácou gazdinkou stanu aj muži – Alfawise B3000 Smart

Náš posledný tip v rámci akciovej ponuky je vysávač, ale nie hocijaký – robotický. Táto mašinka prichádza na trh v uvádzacej zľave dosahujúcou 60%, s konečnou cenou pod 120 € aj s poštovným.

Jedná sa o robotický vysávač, ktorý prichádza s viacerými funkcionalitami, za ktoré si v slovenských e-shopoch riadne priplatíte, a práve preto je táto akciová ponuka veľmi zaujímavá. Medzi najväčšie výhody tohto zariadenia patrí 6 podporovaných druhov módov čistenia na prispôsobenie sa každej domácnosti, vďaka ktorým sa dostane do každého rohu podlahy. Výrobca ďalej deklaruje možnosť jeho využitia ako na suchú špinu tak aj na mokrú a to v podstate na každom povrchu.

Zdroj: GearBest.com

Ďalšia vychytávka je nastavovanie rozvrhu čistenia, kedy fyzicky nepotrebujete robota pustiť – jednoducho ho nastavíte, že chcete aby upratoval napríklad v čase kedy sa nachádzate mimo domova napríklad v práci.

nakupujem-button_1

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close