APLIKÁCIE A HRYSponzorovaný obsah

Tip redakcie: Runstatic PRO je práve dostupný v obchode zadarmo

Patríte medzi vášnivých športovcov, ktorí využívajú na meranie svojich výkonov smartfón? Ak ste si odpovedali kladne, tak máme pre vás dobrú správu. Vo Windows Phone Store je momentálne dostupná aplikácia Runstatic PRO zadarmo.

Samotná aplikácia pritom dokáže omnoho viac, ako len merať štatistiky vášho behu, podporuje totiž viacero športových aktivít ako je napríklad chôdza, bicyklovanie, turistika či dokonca aj cardio tréning.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Runstatic PRO – prostredie aplikácie

Medzi základne funkcionality, ktoré aplikácia ponúka patrí napríklad meranie vašich výkonov prostredníctvom viacerých senzorov (napr. GPS, akcelerometer,…), vďaka ktorým získate dáta o dĺžke prejdeného úseku, spálených kalórií, rýchlosti akou ste sa pohybovali, či dokonca dáta týkajúce sa nadmorskej výšky, kde ste vykonávali športovú aktivitu. Samozrejmosťou je aj možnosť zdieľania týchto dát, a ich následná komparácia, vďaka ktorej môžete sledovať váš progres. Ďalej určite poteší aj hlasová integrácia „trénera“, ktorý vás dokáže nakopnúť k lepším výkonom, monitoring srdca, či dokonca možnosť prehrávania hudby, ktorá je vhodná k práve vykonávanej aktivite.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close