Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

TIP REDAKCIE | Potešte sa na Vianoce smartfónom s dvomi displejmi, a nie len tým

Vianoce sa pomaly, ale isto blížia a preto ak uvažujete o kúpe smartfónu zo zahraničia s cieľom ušetriť nejaké tie Eurá tak vám radíme sa poponáhľať. Nižšie vám prinášame tip na zaujímavé zariadenia, ktoré záujmu nejedného okoloidúceho.

Celú ponuku nájdete po kliknutí na obrázok

Celú ponuku nájdete po kliknutí na obrázok

YotaPhone 2 – dva displeje, jeden smartfón

Prvým zariadením, ktoré patrí medzi tie výnimočné je určite YotaPhone 2, ktoré prichádza a displejom, teda dvomi displejmi. Na prednej strane nájdete 5.0“ FULL HD displej (1920 x 1090 bodov) s hustotou pixelov 442ppi pokrytým ochranným sklíčkom Gorilla Glass 3. Na zadnej strane zase nájdete 4.7“ displej s rozlíšením 960 x 540 bodov, tak isto pokrytým kricím sklíčkom Gorilla Glass 3. Avšak v tomto prípade sa nejedná o „bežný“ displej, ale o E-ink, elektronický papier. Teno špeciálny displej pritom je možné využívať aj ako primárny, a nie len na čítanie kníh pričom jeho výdrž na jedno nabitie je 100 hodín, alebo 18 hodín aktívneho používania máp, zároveň sa vyznačuje špeciálnou EPD úpravou, ktorá sa stará o viditeľnosť obsahu aj na priamom slnečnom svetle. Mimochodom, refresh rate zadnej obrazovky je len 0.12 sekundy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V útrobách zariadenia tiež nájdeme nadpriemernú výbavu v podobe procesora Snapdragon 801 pracujúcim na takte 2.26GHz, ktorému sekunduje grafický chip Adreno 330. O multitasking sa zase stará 2GB operačná pamäť RAM spolu s 32GB úložným priestorom.

Na zadnej strane (teda ak sa dá hovoriť o zadnej strane) zariadenia nájdeme 8.0MP fotoaparát, ktorý sa nevymyká štandardom dnešných zariadení, ktorému sekunduje šošovka s rozlíšením 2.0MP. V rámci konektivity samozrejme nechýba podpora 3G či 4G, Bluetooth vo verzii 4.0, NFC a podobne.

YoutaPhone 2 – videorecenzia

 

Youta Phone 2 nájdete tu

Luxusný pocit kovu za 110€ aj s poštovným – Ulefone Metal 4G

Druhým smartfónom, ktorý by sme vám chceli dať do pozornosti je Ulefone Metal 4G, ktorý prichádza ako už tušíte v kovovom prevedení. Jedná sa o zariadenie s 5.0“ displejom s HD rozlíšením a krycím sklíčkom Gorilla Glass 3.

Zdroj: GearBest.com

V srdci tohto zariadenia nájdete procesor MTK6753 s ôsmimi jadrami pracujúcich na takte 1.3GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti 3GB a 16GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o ďalších 128GB. Inými slovami, zariadenie je skôr vhodné pre ľudí čo zariadenia využívajú na „plno“ a majú pustenú desiatku aplikácií. Na zadnej strane ďalej nájdete snímač Sony IMX149 s rozlíšením 13MPx, na prednej strane nájdete zase kameru s rozlíšením 5MP.

V rámci chytrých funkcií nechýba Hall Effect Sensor, kompas či skener odtlačkov prstov čo je dnes veľmi populárna funkcionalita. Tak isto nechýba ani sada chytrých gest aj na vypnutej obrazovke. Mnohých poteší aj veľká batéria s kapacitou 3050mAh, ktorá bezproblémovo zabezpečí celodennú výdrž batérie aj pri aktívnejších používateľoch, ktorí radi sa hrajú s telefónom každých 10 minút. Mimochodom, ako v úvode sme písali telo tohto zariadenie je vyhotovené z kovu, ktorý pridáva prvok luxusu.

Smartfón nájdeš na tomto odkaze

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close