SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Terry Myerson: Windows Phone nie je “jadrom” záujmu pre vývojárov v tento rok

Ak ste sledovali živý prenos z Microsoft Build 2016 tak v úvodných prednáškach sa moc o Windows 10 Mobile nerozprávali, skôr sústredenie bolo na ukázanie nových vlastností a funkcií, ktoré prichádzajú na Windows 10 ako celok. V novom rozhovore, ktorý poskytla hlava oddelenia Windowsu a zariadení Microsoftu Terry Meyerson počas Buildu vyjadroval k viacerým otázkam, medzi ktoré patrí samozrejme aj vetva telefónov, prečítajte sa nižšie jeho vybrané vyjadrenia, ktoré vás možno prekvapia.

Sme plne zaviazaní k 4-palcovej obrazovke, ale ešte je čas kým sa na ňu zameriame. Hoci Teraz je súčasťou rodiny, ale nie je pre nás tým hlavným kde sa sústreďujeme aby sme vytvorili záujem vývojárov, dúfam že záujem vytvoríme hlavne v budúcom roku.

Ďalej Terry dodal, že je to zlé miesto na sústredenie pre nich ísť touto cestou teraz.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ak chcete dosiahnuť väčší počet zákazníkov, Windows Phone nie je správnou cestou ako to dosiahnuť. Ak chcete získať Windows fanúšikov, potom cesta vedie cez väčšie zariadenia 9 – 30 palcové. Ak chcete robiť niečo nového a zaujímavého, Xbox  a HoloLens sú tými produktami, o ktorých sa rozprávame.

Terry v rámci sérií otázok na túto tému ešte dodal, že zaujímavých noviniek na Windows telefóny by sme sa mohli dočkať, ale ešte chvíľku to potrvá.

Pre telefóny budeme mať niekoľko zaujímavých noviniek, ale hoci telefóny sú dôležitou súčasťou našej produktovej rodiny, tak nie sú tou najdôležitejšou.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close