Spravodajstvo

Staručký a stále obľúbený Winamp sa čoskoro vráti späť! Nebude chýbať ani mobilná aplikácia

Ak patríte medzi skôr narodených tak určite ste minimálne počuli ak nie aktívne používali multimediálny prehrávač Winamp, ktorý sme mohli svojho času nájsť takmer na každom počítači.

Niekoľko týždňov dozadu sme vám priniesli report, v ktorom sme písali, že Winamp pravdepodobne sa do dočká „znovuzrodenia“. Táto informácia sa začala šíriť internetom krátko na to, ako bola dostupná (neoficiálne) nová verzia tohto prehrávača.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najnovšie sa tieto domnienky potvrdil samotný CEO spoločnosti Radionomy (Alexandre Saboundjian), ktorá je materskou spoločnosťou firmy, stojacou za aplikáciou Winamp.

„V budúcom roku príde úplne nová verzia s aplikácie odkazujúca na Winamp, prinášajúce ešte lepší zážitok z počúvania. Budete môcť počúvať MP3, ktoré môžete mať doma, ale aj z cloudu, podcasty, streamingové a rozhlasové stanice či zoznamy skladieb, ktoré ste vytvorili.. Ľudia chcú jednu aplikáciu. Myslím, že Winamp je dokonalým hráčom, ktorý to môže priniesť každému. Chceme, aby ho ľudia mali na každom zariadení,…“

Zdroj: via pocketnow.com, úvodný obrázok: Winamp

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close