Spúšťame sekciu pre freelancerov. Prezentujte sa zadarmo!

Vytvorte si svoj profil Freelancera na jednom z väčších technologických portálov

pracovne ponuky pre firmy a freelancerov

Približne mesiac dozadu sme spustili možnosť inzercie pre firmy, ktoré môžu prostredníctvom našich stránok bezodplatne inzerovať pracovné ponuky. Dnes kartu otáčame a rovnakú možnosť prinášame aj freelancerom, ktorí môžu touto cestou ponúkať svoje služby. Nižšie sme si pripravili pre Vás návod ako môžete pridať svoj profil krok po kroku.

Pridanie profilu freelancera

Svoj profil môžete vytvoriť prostredníctvom tohto odkazu. Následne kliknite na registrácia > Ako freelancer (defaultne je nastavená možnosť registrácie firmy) a po tom vyplňte požadované údaje.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Po úspešnej registrácii by Vám vyskočiť okno, ako môžete vidieť nižšie. Následne sa môžete prihlásiť.

registracia freelancera_3.png

Po úspešnom prihlásení by ste sa malo dostať na nástenku, ako môžete vidieť nižšie. Pre pridanie Vášho profilu, ako prvé zvoľte možnosť Moje údaje, kde si vyplňte Váš e-mail, prípadne telefón (ten nie je povinný).  Ide o adresu, kde Vás budú kontaktovať prípadnú záujemcovia, ktorí by chceli s Vami začať spolupracovať. Nezabudnite aj na prianie Vášho loga, ktoré by malo byť v rozmere štvorca. Inak sa nebude zobrazovať správne!

V poslednom kroku zvoľte možnosť Pridať nový profil. Následne uvidíte administráciu ako na obrázku nižšie. V rámci nej môžete editovať názov, požadovanú mzdu, lokalitu, kategóriu a podobne. Nechýba možnosť ani vytvorenia tela inzerátu, v ktorom môžete odprezentovať aj svoje skúsenosti. V rámci tela inzerátu, požadujeme unikátny obsah, ktorý nemáte  publikovaný v iných službách!  V prípade, ak bude Vás profil skopírovaným, tak Vám nebude vloženie profilu schválene administrátorom (dôvodom je SEO).

registracia freelancera_6

Aký je rozdiel medzi Prémiovým zápisom a bezplatným? V prípade zvolenia Prémiového zápisu bude Vás inzerát topovaný a okrem toho bude propagovaný prostredníctvom sociálnej siete Facebook a to v sume minimálne 50% z poplatku. Proces je taký, že po zvolení topovaného inzerátu Vám bude vystavená zálohová faktúra (za podmienky, že ste vyplnili všetky Vaše kontaktné údaje potrebné k fakturácii) a následne po uhradení zálohovej faktúry, bude Váš inzerát topovaný a propagovaný po dobu 5 až 10 dní. V prípade, ak nebudete mať vyplnené všetky potrebné údaje, tak sa na inzerát/profil bude hľadieť ako na bezplatný zápis!

Kde bude Vás profil propagovaný?

Váš profil následne bude propagovaný v bočnej lište nášho portálu a v sekcii Freelanceri. Zároveň v pravidelných intervaloch budeme vytvárať príspevky, v ktorých budeme prezentovať jednotlivých registrovaných používateľov.

registracia freelancera_7_propagacia profilov

V prípade hocijakých otázok nás môžete kontaktovať.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre