Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro s luxusnou výdržou sú aktuálne dostupné za historicky najnižšiu cenu

Výdrž až 22 hodín, moderný čip s technológiou Bluetooth 5.0 a kompaktné balenie za menej než 17 eur! Tomu sa naozaj ťažko odoláva.

Bezdrôtových slúchadiel nájdete dnes na trhu naozaj mnoho, no ako si vybrať zo širokej ponuky jednotlivých výrobcov? Samozrejme, záleží na preferenciách jednotlivých zákazníkov. Dnes by sme vám však chceli dať do pozornosti skvelé slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro, ktoré zaujmú fanúšikov kompaktných bezdrôtových slúchadiel, ktorí nemajú v úmysle vyhodiť zbytočné stovky eur do „koša“. 

Xiaomi Haylou GT1 Pro za skvelých 16,99 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Haylou GT1 Pro

Slúchadlá Haylou GT1 Pro si väčšinu technologických riešení prevzali od svojho súrodenca Haylou GT1. Oba modely spoločne zdieľajú kvalitné 7,2 mm meniče s vysokou citlivosťou, skvelé a jednoduché dotykové ovládanie, či nadpriemernú kvalitu spracovania, ktorú ocení naozaj každý majiteľ. Viacerých poteší aj podpora kodeku AAC, ktorý pri spojení so spomínanými meničmi dokazuje jeho kvalitu.

xiaomi haylou gt1 pro 2
Zdroj: Cafago

Model „Pro“ taktiež ponúka najmodernejšie bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0, ktoré zaručuje stabilnejšie pripojenie do 10 metrov od zariadenia, ale prispieva aj ku lepšej životnosti batérie, ktorá ma v tomto prípade až neuveriteľných 800 mAh (nabíjací box). Vďaka tomuto boxu narastá celková výdrž slúchadiel až na 22 hodín.

xiaomi haylou gt1 pro
Zdroj: Cafago

Vhod sa niekedy zíde aj odolnosť na úrovni IPX5, ktorá zaručuje chod slúchadiel aj v prípade mierneho dažďa, potu, či postriekania vodou.  Na záver iba spomenieme, že slúchadlá sú vďaka svojmu ergonomickému dizajnu vhodné aj na športové aktivity. 

Xiaomi Haylou GT1 Pro za skvelých 16,99 eur nájdeš na Cafago.com

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro nájdete v bezkonkurenčnej akcii na e-shope Cafago.com. Ten ich po uplatnení zľavového kupónu „CC064″ ponúka už za 16,99 eur s bezplatným doručením až ku vašim dverám. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close