Sponzorovaný obsah

Čína opäť raz prekvapuje. Ponúka značkové slúchadla AKG (Harman Kardon) za 4.99€!

Ak patríte medzi milovníkov hudby tak by ste mali zbystrieť. Aktuálne zahraničný e-shop Cafago.com ponúka slúchadla od renomovaného výrobcu AKG za cenu, ktorej ťažko povedať nie – 4.99€ za podmienky využitia kupónu „UU5059“. Akcia je však limitovaná na 100 kusov, resp. najneskôr do konca októbra.

Značkové slúchadla AKG

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Slúchadla ponúkajú špeciálny tvar navrhnutý pre pohodlné nosenie aj v rámci športových aktivít. Čerešničkou na torte je ich odolnosť. Všetky káble sú totiž potiahnuté špeciálnou ochranou vrstvou, ktorá pridáva na odolnosti slúchadiel.

sluchadla AKG_2
Zdroj: produktová fotografia

Slúchadla ponúkajú zároveň aj možnosť ovládania hovorov, ovládanie hlasitosti a ďalšie funkcie. Dokonca sú odolné aj voči vode. Inými slovami si poradia napríklad s používaním aj počas dažďu či tých najnáročnejších športových aktivít.

sluchadla AKG_3
Zdroj: produktová fotografia

Slúchadlá ponúkajú frekvenciu 20 až 20000Hz. Ich citlivosť je 93.2 dB/mW. Inými slovami ponúkajú skutočne zaujímavé špecifikácie, ktoré by ste v tejto cenovej kategórii hľadali len márne.

Ak ťa táto akcia zaujala tak ti určite odporúčame ju nepremeškať. Táto cena slúchadiel od „majstrov zvuku“ AKG sa totiž tak často nevidí. Odkaz na ne nájdeš nižšie. PS: nezabudni na zľavový kupón.

sluchadla AKG kupon
Zdroj: vlastný

Značkové slúchadla AKG

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close