SamsungSpravodajstvo

Samsung vraj plánuje predstaviť mid-range zariadenie z produktovej línie Galaxy Note 10

Spoločnosť Samsung údajne pracuje na zariadení Samsung Galaxy Note 10 Lite, ktoré by malo cenovo patriť do kategórie mid-range smartfónov.

Spoločnosť Samsung relatívne nedávno predstavila novú produktovú líniu smartfónov Galaxy Note 10, ktorá priniesla smartfóny s prívlastkom “najvýkonnejšie” a “najinovatívnejšie”. Spolu s týmito prívlastkami sa automaticky spája aj vyššia cena. Najnovšie správy  hovoria o tom, že spoločnosť plánuje predstaviť na európskom trhu ďalšie zariadenia z produktovej línie Note 10. Nemalo by sa však jednať o smartfóny s cenovkou atakujúcou  tie najdrahšie zariadenia na trhu.

Samsung Galaxy Note 10 Lite / e

Posledné správy hovoria o tom, že Samsung aktívne pracuje na prinesení smartfónov Samsung Galaxy Note 10 Lite / Samsung Galaxy Note 10 e na európsky trh (kódové označenie zariadenia je SM-N770F). Podľa všetkého by sa malo jednať o  zariadenia vybavené komponentami typickými pre segment smartfónov zo strednej triedy. Špekuluje sa, že smartfón bude poháňaný procesorom z produktovej línie Qualcomm Snapdragon 7xx.

Hoci posledné roky spoločnosť vrámci produktovej línie Note predstavovala len vlajkové lode a nie žiadne mid-range zariadenia, tak s podobnou situáciou kedy bol predstavený aj smatfón vo variante s výrazne slabším hardvérom sme sa už mohli stretnúť. Konkrétne pri modely Galaxy Note 3, kedy bol predstavený smartfón Galaxy Note 3 Neo.

V súčasnosti okolo chystaného zariadenia však nie sú známe žiadne ďalšie informácie. Spoločnosť zatial tieto správy, ktoré sa objavili ako blesk z  čistého neba ešte nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. V každom prípade, veríme, že už čoskoro budeme poznať viac informácií.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close