Samsung Galaxy Note 20 – vďaka čínskej 3C certifikácii sa objavujú ďalšie dôležité informácie

Predstavenie ďalších vlajkonosičov modelového radu Galaxy Note 20 je ešte pomerne ďaleko, no na únik informácií to zrejme nemá zásadný vplyv

Samsung Galaxy Note 10
Zdroj: Youtube (TechTalkTV)

Pripravovaná modelová rada Galaxy Note 20 od juhokórejského Samsungu je jednoznačne jednou z najočakávanejších Android udalostí tohto roka, no pôjde o predstavenie unikátnych, doposiaľ nevidených zariadení, alebo iba o klasické predstavenie už vopred odhaleného smartfónu? Vďaka najnovším informáciám zverejneným na zahraničnom portáli SamMobile to vyzerá tak, že sa aj tentokrát dočkáme „druhej“ alternatívy predstavenia.

Galaxy Note 20 príde s prekvapivo veľkou kapacitou batérie

Informácií o pripravovanom smartfóne Galaxy Note 20 od Samsungu je na internete už pomerne mnoho, no najnovšia 3C certifikácia z Číny odhaľuje zrejme finálnu kapacitu batérie, ktorá bola doposiaľ zahalená pod rúškom tajomno a viaceré zahraničné portály a leakeri o nej iba špekulovali. Ako ale odhaľuje 3C certifikácia, batéria pripravovaného Note 20 označená ako EB-BN980ABY bude disponovať batériou s kapacitou až 4 300 mAh, ktorá ponúka menovitú kapacitu až 4 170 mAh.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ak sú tieto informácie pravdivé, môžme počítať s pomerne dobrou výdržou batérie, keďže nový Note 20 by ponúkal identickú batériu, ako minuloročný väčší model Galaxy Note 10+. Tohtoročný model Note 20+ pritom údajne ponúkne batériu s kapacitou až 4 500 mAh.

O rekordnej výdrži zrejme hovoriť nebudeme

I keď kapacita batérie v smartfónoch modelového radu Galaxy Note 20 oproti predchodcom zrejme narastie, o rekordne dlhej výdrži zrejme hovoriť nebudeme. Veľké 6,7, respektíve 6,9-palcové Super AMOLED Infinitiy-O displeje s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz budú s najväčšou veľkými žrútmi. Výdrži neprispejú ani ďalšie technológie ako 5G, najnovšie výkonnejšie procesory Exynos, či 16 GB RAM.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre