Sponzorovaný obsahXiaomi

Nepremeškaj akciu na robotický Xiaomi vysávač z českého skladu za podpultovú cenu!

Sobotňajší deň sa mnohým spája s upratovaním, ale nemusí. Teda aspoň čo sa týka vysávania. Dávame vám do pozornosti zaujímavú ponuku internetového e-shopu GearBest.com na robotický vysávač značky Xiaomi, ktorý je si možné zadovážiť za menej ako 250€ spolu aj s poštovným pričom čerešničkou na torte je to, že cez typ doručenia „DHL“ sa vyhneš dodatočným poplatkom ako je CLO či DPH (vysávač je totiž odoslazný z EÚ skladu a doručený je do 3 až 5 pracovných dní od odoslania).

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum

Tento robotický vysávač využíva na orientáciu v priestore laserový detektor vzdialenosti, ktorý zabezpečuje to, že vysávač „vidí“ celé svoje okolie pričom táto detekcia prebieha až 1800 krát za sekundu. Pochváliť sa ďalej môže aj inými technológiami. Napríklad algoritmom, ktorý dokáže zmapovať terén a vypočítať najefektívnejšiu trasu ako vyčistiť podlahu v miestnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: produktová fotografia

Vyššie spomínané senzory však nie sú všetkými, ktorými vysávač disponuje. Celkovo by sme ich našli 12. Môžeme ešte spomenúť napriklad ultrazvukový radarový senzor, gyroskop, akcelerometer, ktoré dokážu zabrániť nechcenému pádu zo schodov či z vyvýšených priestorov. Poteší aj senzor, ktorý sa stará o to, aby vysávač nezostal v polke miestnosti „uviaznutý“ bez šťavy. Totiž v prípade nedostatku batérie sa vráti na svoje stanovisko a predtým ako sa pustí späť do roboty „natankuje“ energiu. Celková kapacita batérie je 5200mAh, ktorá postačuje na 2,5 hodiny aktívneho výsavania.

Zdroj: produktová fotografia

Mnohých poteší aj silný sací motor s výkonom až 1800 pa, ktorému ku kvalitným výsledkom dopomáha aj špeciálna kefa. Lepšie je však 1x vidieť ako 10x počuť.

Ďalšou vychytávkou je integrácia Wi-Fi modulu, vďaka ktorému je možno vysávač prepojiť aj s aplikáciou MiHome, ktorá asi ako už tušíš slúži na jeho prepojenie so smartfónom (vysávač je možné využívať aj bez aplikácie). Umožňuje napríklad okrem sledovania robota naplánovať aj preferovaný čas vysávania. Inými slovami ak vás počas výletu či nakupovania zaskočí možná návšteva, tak sa nemusíš báť že by si nemal pri návrate domov povysávané.Okrem toho samozrejme rozhranie aplikácie ponúka aj aditívne nastavenia a informácie. Napríklad o informácie o stave filtrov, kefky, senzoroch a podobne. Zároveň môžete sledovať kde sa Váš vysávač nachádza a ako postupuje v upratovaní.

Jediné o čo sa teda budeš musieť starať je vyprázdňovanie nádoby s bordelom, ktorý povysáva.

PS: vysávač je dostupný z EÚ sklade, konkrétne z českého (FAST – 23). Znamená to, že sa vyhneš všetkým ďalším poplatkom ako je napríklad doplácanie DPH či CLA.

Xiaomi vysavac 1 generacia zlava
Zdroj: vlastný

Zdroj: TS, vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close