Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

S týmto robotickým vysávačom môžeš dať zbohom víkendovému vysávaniu. Dostupný je z viacerých EÚ skladov

Určite to poznáte. Sobotu ráno sa zobudíte a chvíľku na to sa púšťate do upratovania. Nuž, minimálne jednu činnosť budete môcť vyškrtnúť z „rutiny“ a tou je vysávanie. Radi by sme vám dali do pozornosti dostupného robotického “kamaráta“  Chuwi ILIFE V5, ktorý je dostupný vo viacerých európskych skladoch. Jeho cena sa pohybuje okolo 130€ pričom náklady na poštovnom začínajú od necelých 6€, v závislosti od zvoleného skladu.

Robotický vysávač ILIFE V5 nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Robotický vysávač za rozumnú cenu – Chuwi ILIFE V5

Tento robotický vysávač sa môže pochváliť viacerými technológiami ako aj vlastnosťami. Môže sa napríklad pochváliť hrúbkou teľa len 7CM vďaka čomu vie poupratovať aj pod väčšinou stolíkov či skrínok. Tam to však samozrejme nekončí. Ponúka ďalej IR senzor, ktorý dokáže detegovať okraje priestoru vďaka čomu napríklad v prípade schodiska sa zastaví a zmení smer tak, aby z neho nepadol.

Zdroj: produktová fotografia

Ďalej ponúka očný detekčný systém, ktorý umožňuje vysávaču prirodzenejší pohyb po miestnosti. Napríklad klasický vysávač bez tejto či inej obdobnej technológie reaguje na základe dotykového senzoru a doslova sa „odráža“. ILIFE V5 však dokáže monitorovať svoje okolie a reagovať na prekážky ešte predtým ako na ne fyzicky narazí. Vysávač ďalej disponuje senzorom, ktorý v prípade nedostatku „šťavy“ nasmeruje vysávač do docku, aby sa nabil. Celkovo by mal na jedno nabitie zvládnuť pracovať 2 hodiny. V preklade na plochu, mal by byť schopný povysávať priestor o veľkosti od 120m2 do 150m2.

Zdroj: produktová fotografia

Zaujímavou vlastnosťou tohto vysávača je aj to, že umožňuje v zadnej spodnej časti pripevniť navlhčenú handru, ktorá vie dopomôcť k čistejším podlahám. Mimochodom sacia sila tohto vysávača je 600Pa. Ak vás vysávač zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie. Aktuálne je si ho možné zadovážiť spolu aj s poštovným za necelých 137€ spolu aj s poštovným zo skladu EÚ-4. Inými slovami vás nepríjemne neprekvapia žiadne dodatočné poplatky a už o pár dní môžete svojej polovičke povedať, že vysávanie si beriete na starosť vy.

Zdroj: vlastný

Robotický vysávač ILIFE V5 nájdeš tu

Zdroj: TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close