Sponzorovaný obsah

Čína opäť raz ukazuje prečo je tak lákavá! Toto je štýlový prenosný reproduktor s 15 hodinovou výdržou a certifikátom IPX7

Predvianočné zľavy sú v plnom prúde a preto Vám opäť prinášame exkluzívnu zľavu. Tentokrát padol rad na štýlový bezdrôtový reproduktor značky Tronsmart. Reproduktor s cenovkou okolo 50 eur ponúka naozaj odolný dizajn, vynikajúci zvuk a až 15 hodinovú výdrž batérie.

Reproduktor Tronsmart Element Force nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zvuk ako sa patrí

tronsmart reproduktor 1
Zdroj: Tronsmart

S reproduktorom Tronsmart Element Force budete počúvať hudby vždy v tej najvyššej kvalite. Kvalitu zvuku totižto zabezpečuje dvojica reproduktorov s výkonom až 40W! Vynikajúce dynamické audio je pritom možné vylepšiť jedným z trojice zabudovaných ekvalizérov, či už na zvýšenie basov, alebo na vytvorenie dokonalého 3D audia pomocou dvoch reproduktorov.

Parťák na cesty

Vďaka 6600mAh (15 hodín prehrávania hudby) batérií a odolnému dizajnu, je reproduktor značky Tronsmart ako stvorený pre cestovanie. Na svoje si ale prídu aj milovníci pláži a bazénov. Telo reproduktoru je vytvorené tak aby spĺňalo certifikáciu IPX7, ktorá zodpovedá ponoreniu do vody až po dobu 30 minút.

tronsmart reproduktor 2
Zdroj: Tronsmart

Konektivita

Z hľadiska konektivity nie je reproduktoru čo vytknúť. Reprák sa dá jednoducho prepojiť pomocou klasického 3,5mm audio jacku, Bluetooth 4.2, NFC, no hudbu môžete prehrávať dokonca aj priamo z MicroSD karty.

tronsmart reproduktor 3
Zdroj: Tronsmart

Reproduktor Tronsmart Element Force je aktuálne dostupný za 57,94 eur, no vďaka špeciálnemu kupónu QKVJRFZO môžete jeho cenovku zraziť na fantastických 50,04 eur!

Reproduktor Tronsmart Element Force nájdeš na Geekbuying.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Tronsmart)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close