CEO Redmi, Lu Weibing, bol odfotený so záhadným bezrámčekovým smartfónom v ruke. Ide o novú vlajkovú loď Redmi?

Xiaomi Redmi Pro
Zdroj: vlastný

Na nedávne špekulácie o novej vlajkovej lodi od spoločnosti Redmi najnovšie nadväzuje fotografia záhadného smartfónu s bezrámčekovým displejom, ktorý mal v ruke samotný generálny riaditeľ spoločnosti Redmi, Lu Weibing. Len krátko pred zverejnením tejto fotografie sa samotný CEO Redmi na sociálnej sieti Weibo zveril fanúšikom s tým, že na novú vlajkovú loď od Redmi sa naozaj oplatí počkať. Ukázala jeho fotografia svetu úplne novú vlajkovú loď, ktorú tak dlho skrýva, alebo sa jedná o úplne iný smartfón?

Bezrámčekový displej ako sa patrí

Z fotografie generálneho riaditeľa Redmi, ktorá bola mimochodom vytvorená v kine pred premiérov filmu Avengers:Endgame, je jasne vidieť, že Lu Weibing v rukách drží doposiaľ nevidený smartfón. Najväčšou dominantou záhadného smartfónu je obrovský bezrámčekový displej, ktorý sa rozprestiera po celom prednom paneli. Zariadenie nedisponuje žiadnym výrezom pre selfie fotoaparát, čiže je zrejmé, že sa bude spoliehať na vysúvaciu selfie kameru.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
redmi vlajkova lod snapdragon 855 lu weibing_opt
Zdroj: Weibo

Snapdragon 855 vs Snapdragon 730

Čo z fotografie pochopiteľne vyčítať nikto nedokáže, sú jeho útroby a hardvérová výbava skrytá pod kapotou zariadenia. Viaceré zahraničné zdroje uvádzajú, že sa môže jednať o novú vlajkovú loď od spoločnosti Redmi, ktorá bude poháňaná vlajkovým procesorom Snapdragon 855. Otáznik ale visí aj nad kráľom vyššej strednej triedy s procesorom Snapdragon 730, ktorý je taktiež vo vývoji a fanúšikovia Redmi a Xiaomi naňho netrpezlivo čakajú.

redmi snapdragon 855 2
Zdroj: Weibo

Sedliacky rozum napovedá, že generálny riaditeľ by mal v rukách držať najvýkonnejší smartfón – čiže vlajkovú loď s procesorom Snapdragon 855. Predstavitelia čínskych značiek si ale za svojimi smartfónmi strednej, poprípade nižšej triedy naozaj stoja a často používajú aj tie najlacnejšie smartfóny na dennej báze, poprípade ich sami testujú pred ich predstavením. Na ďalšie informácie o tom, o aký smartfón sa naozaj jednalo a kedy nám Redmi nové zariadenia predstaví, si budeme musieť ešte počkať.

Zdroj: gizchina.comWeibo, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre