SpravodajstvoXiaomi

Redmi predstavuje lacnejšiu verziu Redmibooku 14 s procesorom Intel Core i3

Redmi predstavuje nový Redmibook s procesorom Intel Core i3. Predávať sa bude od 465$, čo robí z neho jeden z najdostupnejších kovových ultrabookov.

Spoločnosť Redmi, ktorá patrí pod konzorcium Xiaomi koncom mája oficiálne predstavila nové Redmibooky, ktorých srdce tvorili procesory Intel Core i7 a  i5 8.generácie. Portál Ithome.com upozorňuje na to, že spoločnosť aktuálne predstavila novú verziu Redmibooku s procesorom Intel Core i3.

Redmibook 14 s procesorom Intel Core i3

Nový Redmibook bude okrem vyššie spomínaného procesora poháňaný ešte 4GB RAM v kombinácii s 256GB úložným priestorom typu SSD.  Portál ďalej uvádza, že notebook bude vybavený 14“ matnou obrazovkou, s úzkymi rámikmi o veľkosti 5,75 milimetra naokolo. Displej by mal vypĺňať 81,2% predného panelu. Rozlíšenie displeja by malo zostať zachované, ako u  vyšších verzií notebooku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pokiaľ ide o  výdrž batérie, tak predstavitelia spoločnosti uvádzajú až 10 hodín, pričom do 50% stavu batériu by ste mali byť schopný notebook  nabiť za rovných 34 minút. Čo sa týka konektivity,  tak notebook bude vybavený HDMI portom, 2X USB 3.0 výstupom, 1x USB 2.0 výstupom, a 3,5 jackom pre slúchadla.

Notebook má tiež klávesnicu v plnej veľkosti a telo je vyrobené z kovu. V  najtučnejšom bode má hrúbku 17,95 mm. Predávať sa bude od 465$.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close