SpravodajstvoXiaomi

Redmi Note 10 sa objavil na prvých reálnych fotografiách

Viac menej potvrdzujú doteraz známe špecifikácie

Už niekoľko dní je v obehu informácia, že Xiaomi plánuje v najbližšie týždne až mesiace predstaviť novú produktovú radu smartfónov Redmi Note 10. Prvé dôveryhodnejšie informácie sa objavili v priebehu minulého týždňa, kedy na povrch vyplávala certifikácia modelu zariadenia s kódovým označením M2007J22C, ktoré by malo patriť smartfónu Note 10 (išlo o certifikáciu State Radio Regulation Certification (SRRC), čo je regulačný úrad v Číne). Samotná certifikácia odhalila hneď niekoľko vlastnosti zariadenia. Napríklad procesor Dimensity 820 s podporou 5G technológie, 8GB RAM, veľkú batériu, či 6,57“ displej.

Redmi Note 10_render
Zdroj: Gizchina.com, neoficiálny render

Najnovšie portál Gizchina.com poukazuje na prvé fotografie smartfónu, ktoré sa dostali na internet. Ako môžete nižšie vidieť, tak ide o fotografiu, ktorá zachytáva nastavenia smartfónu. Z fotografie možno vyčítať, ako kódové označenie zariadenia, ktoré sedí s certifikáciou, tak aj veľkosť RAM, frekvenciu procesora, MIUI 12 nadstavbu, či operačný systém Android 10.

Redmi Note 10_fotografia_specifikacie
Zdroj: Gizchina.com

Druhým dychom zas treba dodať, že aktuálne nie je možné verifikovať autenticitu samotnej fotografie. Preto treba brať aktuálne informácie ešte s rezervou. 

Ďalej sa objavila aj fotografia, ktorá zachytáva zadnú kameru smartfónu. Tá ako nižšie môžete vidieť, tak odhaľuje 3 snímače, blesk, a informáciu o rozlíšení, ktorá je síce rozmazanou, ale zjavne je tam napísané „48MP“. Pôjde tak pravdepodobne o hlavný snímač s rozlíšením 48-megapixelov. Čo sa týka druhého a tretieho snímača, tak aktuálne nie sú dostupné informácie, ktoré by bližšie prezrádzali ich vlastnosti.

Redmi Note 10_fotografia_kamera
Zdroj: Gizchina.com

Očakáva sa, že samotné zariadenie by mohlo byť predstavené v priebehu jedného až dvoch mesiacov. V každom prípade, budeme aj naďalej sledovať informácie okolo zariadenia Note 10 a hneď, ako budú dostupnými, tak vám ich prinesieme.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close