SpravodajstvoXiaomi

Redmi 9 má byť poháňaný procesorom od Mediateku. Predstavený má byť už čoskoro

Spoločnosť Redmi údajne plánuje vybaviť smartfón Redmi 9 procesorom Mediatek Helio G70. Smartfón má byť predstavený v 1. kvartáli 2020.

Produktová línia smartfónov Redmi 8 bola predstavená relatívne  len nedávno. Prišla vybavená s čipovou sadov od spoločnosti Qualcomm, s výnimkou zariadenia Redmi Note 8 Pro, ktoré je poháňané procesorom od spoločnosti Mediatek.

Redmi 9 sa bude spoliehať na procesor Mediatek Helio G70

Objavili sa prvé správy, ktoré hovoria o tom, že spoločnosť aktívne pracuje na vývoji novej generácii produktovej línie zariadení Redmi, ktoré naznačujú, že smartfón Redmi 9 bude poháňaný procesorom Mediatek Helio G70. Papierovo procesor MediaTek Helio G70 je o niečo slabší v porovnaní s procesorom Mediatek G90T, ktorý nájdeme v zariadení Note 8 Pro. Čo sa týka ostatných špecifikácií, tak sa spomína 6,6“ displej (pozn. redakcie: Redmi 8 má veľkosť displeja 6,22“), 4GB RAM a 64GB úložný priestor.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi predstavuje smartfón Redmi 8. Prináša viacero inovácií oproti svojmu predchodcovi so šialene nízkou cenou

Očakáva sa, že telefón bude oficiálne predstavený v priebehu 1. kvartálu budúceho roka. Do úvahy prichádza viacero technologických udalostí, počas ktorých  by mohol byť smartfón predstavený širokej verejnosti. Napríklad na CES 2020, MWC 2020 či počas inej udalosti, ktorá sa bude konať v úvode roka.

Mimochodom, okrem zariadenia Redmi 9 majú byť v úvode roka predstavené aj ďalšie smartfóny, napríklad Xiaomi Mi Mix 4 či Xiaomi Mi 10. Všetky zariadenia by mali byť predstavené s najnovšou verziou nadstavby MIUI 11 v kombinácii s Androidom 10.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close