Na svete je oficiálny render 2. generácie herného smartfónu od spoločnosti Razer

Razer Phone 2
Zdroj: Twitter (Evan Blass)

Priznajme si to, v každom z nás sa schováva kúsok dieťaťa a vedia to aj výrobcovia smartfónov. Posledný rok preto priniesli viacero herných smartfónov. Túto éru herných smartfónov odštartovala spoločnosť Razer, neskôr sa  k nej pridali aj ďalší technologickí giganti, napríklad spoločnosť Xiaomi so svojim zariadením Xiaomi Shark, ktorý je aktuálne najvýkonnejším  zariadením na trhu.

Nie tak dávno sa po prvýkrát objavili informácie o tom, že spoločnosť Razer chystá 2. generáciu herných smartfónov. Správy boli založené na tom, že sa zariadenie objavilo v rámci benchmarkoch.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aktuálne známy leaker Evan Blass na sociálnej sieti Twitter zverejnil status, v ktorom odkryl komplentný render zariadenia Razer Phone 2. Ako môžete vidieť nižšie zariadenie príde s veľkým bezrámčekovým displejom, teda okrem brady a čela. Tam nájdeme totiž schované reproduktory. Render ďalej odhaľuje, že zariadenie príde s duálnym fotoaparátom či populárnym USB Type – C portom.

Čo sa týka ostatných špecifikácií tak o nich moc aktuálne nevieme. Zákulisím však behajú informácie, že zariadenie ponúkne procesor Snapdragon 845, 8GB RAM a 512GB úložný priestor. Displej zariadenia by mal zároveň ponúknuť až 120Hz.

Zdroj: via Gizmochina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre