Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Je o niečo väčšia ako špička prsta a aj napriek tomu natáča HD videá a má aj nočné videnie či senzor pohybu. Stojí menej ako 9€

Quelima SQ11 je kamera, ktorá má skutočne niečo do seba. Hoci nedisponuje optickou stabilizáciou či vode odolnosťou, ale výnimočná je práve veľkosťou.

 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mini kameru nájdete tu

Táto kamera aj napriek veľkosti, ktorá je o niečo väčšia ako špička prsta tak ponúka solídny 1,2 MPx senzor s clonou f/2.0, ktorý dokáže natáčať videá až vo FULL HD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. V sebe okrem tohto senzoru ukrýva aj batériu s kapacitou 200mAh, ktorá zabezpečí až 100 minút nepretržitého nahrávania videa. Nechýba ani slot pre 32GB SD kartu.

Zdroj: produktová fotografia

Zariadenie ponúka aj technológiu detekcie pohybu, teda nahrávať bude keď sa bude dačo diať. Pričom dokáže reagovať na pohyb vo vzdialenosti 10-15m. Medzi ďalšie funkcie, ktorými sa pýši tento drobec, vhodný aj na špionáž je aj funkcia natáčania v noci a to vďaka nočnému videu, či natáčanie v 5 minútových slučkách. Teda staré videá premazáva novými. Túto funkciu je možné využiť napríklad v aute na čelnom skle.

Táto kamerka je momentálne dostupná v akciovej ponuke za 8,88€ v e-shope GearBest.com. Akciová ponuka je však limitovaná na počet kusov, a preto vám odporúčame dlho neváhať.

Zdroj: vlastný
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close